Вітаємо СК "Фаворит" з перемогою!

Feb 21, 2018 2:37:52 PM

СК «Фаворит»  привіз до Лубен XXVII чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

16 волейбольних команд ведуть  боротьбу за перемогу. V  тур приймає у домашніх стінах СК «Фаворит».

Запекла гра відбулася на базі  ДЮСШа м. Лубни 17 та 18 Лютого традиційно за підтримки генерального спонсора, ТМ "Гармонія".

Суперники СК «Фаворит» були налаштовані рішуче, тож ігри тримали в напрузі вболівальників до останньої хвилини.

17 Лютого на майданчику зустрілись «ХАЕС-НАЕК» з м. Нетішин Хмельницької області, «Заваір» з райцентру Березівка, що на Одещині,  вінницька команда  ВСК «МХП-Вінниця» і господарі поля СК «Фаворит».

У перший ігровий день «Заваір» здолав «ХАЕС-НАЕК» у трьох партіях – 25:13, 25:16 і 25:21. Далі грав «Фаворит» з вінничанами, у першій партії в рахунку вели гості – 5:4, 10:9, 20:19. Але наприкінці зустрічі Фаворит вирвав перемогу – 25:23. У другій партії господарі весь поєдинок вели в рахунку. Чого тільки варті вісім підряд результативних подач у виконанні Богдана Оніпка, який був кращим серед господарів. І ось вона, перемога з рахунком 25:22 на  користь Фаворита. У третій партії лубенська команда Фаворит на чолі з  тренером Олександром Ткачуком з перших її хвилин домінувала в рахунку, і ось вражаючий результат 25:11 на користь Фаворита. Загальний рахунок гри потішив вболівальників, 3:0 на коисть господарів.

18 Лютого V тур XXVII чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги приніс таку важку, та все таки перемогу Фавориту.

У першій грі на майданчику зустрілись «ХАЕС-НАЕК» і ВСК «МХП-Вінниця», в якому переможцями стали молода команда вінничан – 3:1(25:14, 25:21, 16:25, 25:17).

Далі на майданчику зутрілись лубенський Фаворит і «Заваір» м.Нетішин, який на сьогодні займав четверте місце у вищолігових перегонах. Як і передбачалося, цей поєдинок був дуже напружений. Адже зустрілися у двобої молодь «Фаворита» і досвід «Заваіра». Першу партію фаворитівці «подарували» Заваіру – 17:25. У другій партії  Фаворит "вирвав" перемогу у  Заваіра з рахунком 26:24. А от у третій партії СК Фаворит  закріпив за собою статус переможця, з нещівним рахунком 25:15 на користь Фаворита. Четверта гра була успішною для суперників, Заваїр запекло боровся та отримав перемогу з рахунком 25:18 на користь гостей. І ось нарешті  у п’ятій партії СК Фаворит зуміли вирвати перемогу – 17:15 на їх користь. СК «Фаворит» у двох домашніх поєдинках набрав 5 очок і наступний VI тур проведе 3-4 березня у Слобожанську, що на Харківщині.

Отже  друзі, все не дарма - справжній чоловічий волейбол повернувся у славне місто Лубни завдяки наполеглевій праці ТМ "Гармонія", яка виступає генеральним спонсором понад 12 років. Тож, вперед, "Фаворит"!