Підготовка до 80-ти річчя триває!

Sep 20, 2017 12:42:18 PM

Лубенський молочний завод, який випускає молочну продукцію під ТМ «Гармонія» вже на порозі знаменної дати –  80 – річчя з дня заснування.

Увесь цей час завод забезпечує споживача якісною молочною  продукцією, виготовленою виключно із цільного молока.

Ми впевнено стверджуємо – на молочних продуктах ТМ«Гармонія» виросло не одне покоління! А запорукою успіху є виключно висока якість та натуральність сировини.

До 80-річчя Лубенський молочний завод, ТМ «Гармонія»  почав підготовку ще рік тому. В рамках підготовки до святкування проведено модернізацію системи опалення  та виробничих потужностей, започатковано нову профорієнтаційну  програму  «Майбутнє з Гармонією», розпочато масштабне будівництво центра творчості «Гармонія»,  заплановано відкриття сучасного фірмового магазину безпосередньо біля підприємства.

Відкриття фірмового магазину заплановано саме до професійного свята - Дня працівника харчової промисловості.

Отож слідкуйте за новинами на сайті та сторінці в соціальній мережі Facebook. Будьте першими нашими гостями!

З любов’ю, ТМ «Гармонія»!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.