Експорт масло солодковершкове

80 річна історія розвитку ТМ «Гармонія» розпочалася саме з виробництва масла. 1937 році – на околицi мiста заснований Лубенський маслозавод. Саме з виробництва масла і розпочалась історія розвитку найпотужнішого молокопереробного підприємства Полтавщини. Починаючи з 1944 року на підприємстві встановлено обладнання для переробки молока а підприємство отримує назву «Лубенський молокозавод».
Масло ТМ «Гармонія» - виготовляється виключно із свіжих пастеризованих вершків, без будь яких домішок. Якість відповідає стандартам виробництва прийнятим в Україні.
ТМ «Гармонія» виготовляє масло найвищої якості для задоволення внутрішнього і зовнішнього попиту країни двох видів жирності:

  • Масло селянське «Лубенське» 73% жиру
  • Екстра 82,5% жиру.

Відмінність тільки у вмісті молочного жиру. Відповідно чим вище вміст молочного жиру, тим менше міститься вологи в маслі.

Експорт вершкового масла

Масло солодковершкове «Екстра», 82, 5% жиру
Країна походження: Україна
Виробник: ТОВ «Лубенський молочний завод»

Основні характеристики:
Упаковка Гофроящик
Форма Моноліт
Маса нетто 20 кг
Маса брутто 20,38 кг
Маса нетто 25 кг
Маса брутто 25, 65 кг
Жири, не менше 82,5%
Волога, не більше 16,0%
Сухий знежирений молочний залишок, не більше 2%
Кислотність, не більше 23°Т
pH, не менше 6,25%
Смак чистий, виражений вершковий
Колір від світло - жовтого до жовтого, однорідний за всією масою
Строки зберігання масла солодковершкового у вигляді моноліту не більше 24 месяці за температури -25°С та відносній вологості повітря не більше 80%
не більше 12 месяців за температури -18...-12°С включно та відносній вологості повітря не більше 80%
не більше 6 месяців за температури -11...-6°С включно та відносній вологості повітря не більше 80%
не більше ніж 3 місяці за температури від -5...0°С включно та відносній вологості повітря не більше 80%Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.