АНОНС ДО ФЕСТИВАЛЮ "КРІПАТУРА" 08.08.2015

Sep 13, 2016 12:26:32 PM

Перший благодійний фестиваль сім’ї та спорту Кріпатура

8 серпня 2015 року з 11:00 до 19:00 години в Києві, на території Маріїнського парку, за підтримки Міністерства молоді і спорту відбудеться Перший благодійний фестиваль сім’ї та спорту «Кріпатура». Якщо за літо ви втомились від безтурботного неробства і пасивного відпочинку, якщо сидіння в кафе та лежання на пляжі наганяє на вас тугу, приходьте на початку серпня на спорт-фест «Кріпатура», і ми допоможемо вам підбадьоритись! Свято здорового способу життя «Кріпатура» присвячене Дню фізкультурника та проводиться з метою звернення уваги людей на важливість щоденних занять спортом та ведення здорового способу життя. Спонсор події, ТМ «Гармонія», надасть 35 кг морозива для проведення боїв морозивом та подарунки активним учасникам в різних видах змагань.
Організаторами фестивалю виступають Благодійна організація «Міжнародний Благодійний фонд Гарних справ» та благодійний фонд «Сильна нація». Інформаційний спонсор фестивалю виступає туристична компанія "Sail me".
Ця грандіозна подія збере на одному майданчику кращих представників різноманітних видів спорту — людей небайдужих, активних, цілеспрямованих. Протягом дня гості заходу зможуть побачити феєричні виступи професійних спортсменів, взяти участь у призових конкурсах та безпрограшній благодійній лотереї, отримати консультації від представників кращих спортивних клубів та шкіл Києва. А найголовніше, познайомитись з однодумцями і знайти собі нове корисне хобі!
Цей масштабний захід пройде за підтримки Міністерства молоді та спорту, та крім розважально-навчальної функції, буде виконувати ще й соціальну. Так, за час Фестивалю пройдуть дві благодійні акції, до якої можуть приєднатися всі бажаючі: «До навчання готов!» - збір коштів на покупку канцтоварів для школярів-переселенців зі Сходу України. Та «Україна має бути сильною!» - збір старого спротивного інвентарю для дітей із дитячих будинків. Якщо у вас є непотрібні канцтовари, старий м’яч або ролики – все це можна застосувати з великою користю: подарувати дітям-сиротам та переселенцям, та навіть взяти участь у безпрограшній лотереї. 
Чекаємо на вас та вашу сім'ю на грандіозному святі здоров'я та веселощів!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.