Опіка над дитячим протитуберкульозним санаторієм

Nov 21, 2017 5:14:25 PM

Соціальна вiдповiдальнiсть – один з тих важливих чинників, якими ТОВ «Лубенський молочний завод», виробник ТМ «Гармонія», керується у своїй дiяльностi. В рамках добрих справ пiдприємства є допомога соцiальним установам мiста, серед яких i Лубенський обласний дитячий протитуберкульозний санаторiй.   

В цьому закладі  проходять реабілітацію цілий рік не залежно від сезону близько 50 дітей рiзного вiку. ТМ «Гармонія» систематично навідується до дітей з корисними молочними подарунками.

Дітям цікавi не лише подарунки вiд благодiйникiв, а й безпосередньо спілкування. Окрiм продуктiв харчування, органiзовують емоційні подарунки - запрошують анiматорiв. Дiти щиро радiють гостям. Адже подарунки для них – це завжди свято й одночасно диво. Тому такi зустрiчi є надзвичайно важливими.

 «Ми постiйно тримає зв’язок із закладами, якими опікуємось та волонтерами, які також допомагають іграшками та теплими речами соціально незахищеним категоріям. Відповідно до цих потреб і формуються гостинці, це не тільки молочна продукція, а й інша необхідна для виховання і розвитку дітей допомога, зокрема канцтовари, розвиваючі ігри, посуд, ну і звісно ж іграшки. Крім того, організовуємо екскурсії на виробництво аби діти побачили процес виготовлення молочної продукції. – зазначила начальник відділу маркетингу ТОВ «Лубенський молочний завод» Оксана Гулак. – Ми систематично приймаємо участь у  благодійних акціях різних рівнім, як місцевих так і обласних, щоб допомагати тим, хто потребує підтримки. Дуже важливо приділяти увагу дітям, адже  це  - наше майбутнє. Діти мають рости в умовах, які даватимуть можливість не тiльки добре навчатись, а і гарно оздоровлюватись».

Ми не раз переконалися, об’єднуючи зусилля ми створюємо Гармонію! 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.