Центр Дозвілля «Гармонія» - якісне дозвілля та повноцінний розвиток!

May 31, 2019 7:21:05 PM

Яскраве творче життя вирує у стінах Центру дозвілля «Гармонія» ось уже вісім місяців. За цей, на перший погляд, короткий період, вихованці гуртків та творчих колективів відкривають все нові грані своїх талантів. У стінах Центру зростають юні дарування, гордість та майбутнє міста Лубни. На початку вересня минулого року місто Лубни сколихнула надзвичайно приємна подія – ТМ

«Гармонія» відкрила сучасний центр дозвілля для дітей та дорослих.

Тоді під час урочистої церемонії генеральний директор підприємства Володимир Дорош зазначав, що відкриття центру розвитку – це один із кроків до побудови розвинутої європейської держави.


Центр дозвілля «Гармонія» - найбільш значущий соціальний проект, реалізований під патронатом ТОВ «Лубенський молочний завод». Взявши відповідальність за його  успішну реалізацію, керівництво підприємства активно приймає участь у підтримці роботи Центру та на постійній основі забезпечує можливість вихованцям приймати участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

- ТМ «Гармонія» - соціально активний бренд, тому неабияку роль ми віддаємо підтримці та участі в реалізації соціально значущих програм і проектів, веденню громадської та благодійної діяльності. – говорить Володимир Дорош 

ЦТ «Гармонія» - це сучасний, комплексний, багатопрофільний позашкільний навчально-розвивальний заклад. При його створенні враховані всі необхідні умови для гармонійного розвитку дитини, розкриття інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини.

Центр Дозвілля – це потужна соціальна платформа ТМ «Гармонія», яка щомісяця фінансує талановитих дітей. За рік вихованці центру побували більш, ніж на 20-ти всеукраїнських, міжнародних та обласних конкурсах і з кожного привезли золоті нагороди!

- Ми відпрацювали перший в історії Центру навчальний рік, тому досягнень у нас не мало, - підсумовує очільник закладу Ніна Харапутько Підтвердженням слів керівника ЦТ «Гармонія» є дошка слави, де зібрані всі кубки, дипломи і грамоти, які вдалось вибороти вихованцям.


Гармонія фінансує трансфер на фестивалі, надаючи при цьому супровід для того, аби діти мали можливість змагатися з найкращими і зростати професійно. – говорить Ніна Харапудько.

1-2 червня команда сучасного спортивного танцю вирушає у своєрідний фестивальний тур: розпочинають із м. Ірпінь, де візьмуть участь у конкурсі «Mega Star» і звідти прямують на Умань. Діти, які займаються бальними танцями в цей час прямують на Миргород, а учасники циркової студії, яка працює на базі Центру, їдуть на конкурс «Золотий каштан», що проходитиме у м. Київ. Оскільки вихованці закладу ще жодного разу не поверталися без нагород, то ж і цього разу дітей чекаємо з перемогою.

Сам центр оснащений найсучаснішим обладнанням а умови в центрі відповідають останнім нормам та стандартам. Аналогів цього закладу немає ні в місті і в області загалом. Над дизайном кімнат та технічним оснащенням працювала команда професіоналів. А напрямки роботи обирались, враховуючи потреби жителів міста.

На базі центру діють наступні напрямки:
Студія бального танцю «Garmonija – DANCE» - тренери Віталій Горголь та Анастасія Скиба – проводять набір та підготовку дітей із 6 років, що захоплюються бальними танцями. Всього за півроку вихованці «Гармонія – DANCE» стали призерами всеукраїнських змагань «ФІКСиваль» (м.Харків), «Кубок міського голови» (м.Кременчук), обласних змагань «Зимова казка» та «Гран – Прі Полтавщини» (м.Полтава).

Колектив сучасно-спортивного танцю «Garmonija – Gloris» - керівник Тетяна Супрун – переможці фестивалів «Пізнайко збирає друзів», «Танцюємо разом» та «Brilliant Запрошує 2018» у м.Київ, учасники 5-го Всеукраїнського конкурсу «Єднаємо серця 2018» (м.Вінниця). Креативні постановки, яскраві костюми, злагодженість рухів та командний дух об’єднують різних за віком учасників
колективу. А активна життєва позиція тренера, її високий професіоналізм та багаторічний досвід роботи з різними віковими категоріями зробили цей колектив провідним на базі центру за кількістю золотих нагород.

Студія дитячої хореографії «Garmonija – DANCE baby» – це можливість для найменших діток від 3 до 5 років зробити перші правильні танцювальні «па». Тренер Кисляк Марина Сергіївна старанно допомагає малечі усім серцем закохатися у танець. І це вдається!

Цирковою студією «Garmonija – Magic» керують подружжя досвідчених наставників – Микола Андрійович та Наталя Василівна Нестеруки. Це один з найпопулярніших напрямків Центру Дозвілля, програма занять якого включає цілий комплекс навчально-тренувальних заходів з елементами акробатики, жонглювання та повітряної гімнастики. Вихованці студії мають у свїй скринці перемог 3 командне місце за звання лауреата фестивалю «Пізнайко збирає друзів» у м.Київ, неодноразово брала участь в міжнародних конкурсах та фестивалях, а вихованець студії Матвій Леоненко учасник Київського міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан»!

Сергіївна – це веселі пізнавальні заняття, на яких діти навчаються основам художньої грамоти, розвивають фантазію та образне мислення. У легкій та доступній формі діти освоюють  експериментальні техніки і незвичні прийоми образотворчого мистецтва та реалізовують свої творчі задумки на папері за допомогою гуаші, акварелі, пастелі, воскових олівців і багато чого ншого. На базі студії проводиться унікальний майстер клас 3D ручкою по об'ємному малюванню. Це сприяє розвитку дрібної моторики, творчої уяви, креативності, образного мислення, логіки та дарує масу позитивних емоцій усім учасникам процесу.

На базі центру відкрили в Листопаді новий напрямок - авторську школу вокального мистецтва – навчання проводить переможець конкурсу в жанрі музичної пародії, дипломант та лауреат країнських та міжнародних конкурсів, володарка першої премії в конкурсі молодих виконавців у Каталонії ( Іспанія) DI-ANNA. Форми роботи центру допомагають кожній дитині вибрати заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, цікаво і з користю провести вільний час.

Також на базі Центру Дозвілля «Гармонія» функціонують сучасні і навіть унікальні для м.Лубен напрямки для дорослих:

Пілатес – тренер Пицун Ганна Валеріївна – це комплекс фізичних вправ для всього тіла, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом, метою яких є розвиток гнучкості всіх м'язів тіла. Пілатес - один із найбільш безпечних видів тренувань. Жодні інші вправи не впливають на тіло настільки м'яко, одночасно зміцнюючи його. Пілатес розвиває координацію, поліпшує гнучкість, вчить рухатися красиво й граціозно. Такі заняття корисні людям будь-якого віку й статі - усім, хто прагне добре виглядати і бути у відмінній формі.

Кросфітбол – тренер Каневська Оксана Анатоліївна – це система функціональних високоінтенсивних тренувань з м’ячем, що поєднує силові, кардіо, дихальні та танцювальні рухи з елементами пол денсу, які можуть опанувати люди будь-якого віку та рівня підготовки. Тренування сприяють швидкій втраті зайвої ваги, підтримують в тонусі м’язи укріпляють серцево-судинну систему та формують бажаний контур тіла.

Фітнес-джампінг або, як його ще називають, SKY Jumping, – тренер Товкач Анастасія Олександрівна – являє собою практично революційну програму з фітнесу з використанням круглих батутів, оснащених ручками. Ця унікальна технологія тренування з’явилася в Україні відносно не давно, у 2012 році, і швидко завоювала жіночу довіру. Джампінг – це ритмічні стрибки на батуті під запальну музику. Заняття сприяють схудненню, підвищенню м’язового тонусу, покращенню витривалості та самопочуття, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи і, що саме головне, - це найкращий спосіб у боротьбі з депресією та поганим настроєм.

Студія сучасної хореографії – тренер Миронов Павло Анатолійович – це індивідуальні та групові танцювальні заняття із сальси, бачати, кізомби та аргентинського танго. Танець – прекрасна можливість відволіктись від буденності і присвятити час лише для себе, відчути енергію творчості і натхнення та підтримувати тіло в хорошій фізичній формі і гарному настрої.
Комфортні умови для занять створені з урахуванням найновіших сучасних технологій та професійного обладнання. Тренування із усіх видів танцю відбуваються у залі з професійним амортизуючим покриттям, яке зменшує навантаження на стопи. Кабінет вокалу оснащено найсучаснішим звуко-акустичним обладнанням та інструментами. Студія образотворчого мистецтва оснащена професійними мольбертами.

Центр працює для відвідувачів щоденно і без вихідних з 08:00 до 20:00. 

Завітайте до нас і переконайтеся, що Центр Дозвілля «Гармонія» дійсно найкраще місце для гармонійного розвитку дитини та її батьків.

Р.S.: ТМ «Гармонія» - це не просто бренд молочної продукції, це філософія бізнесу, заснована на принципах соціальної відповідальності. Діти – гармонія нашого майбутнього! Виховуючи свого малюка,кожен батько чи мати мріє,щоб він виріс і обов’язково досяг великих успіхів у житті, найголовніше - розгледіти вподобання своїх дітей і дати поштовх для розвитку та допомогти!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.