ТМ «Гармонія» - екскурсії виробництвом!

Feb 6, 2018 8:29:40 AM

ТМ «Гармонія» – молочний бренд, якому довіряють мільйони не лише українських споживачів. За кордоном продукція Лубенського молочного заводу, що виробляє цю торгову марку, також знана й відома. Не аби яку популярність завоювала молочна продукція ТМ «Гармонія» вже давно – адже підприємство працює понад 80 років. Є навіть родини, які декілька поколінь поспіль вживають молоко та молочну продукцію ТМ Гармонія.

Чому ж саме ТМ «Гармонія»? Які особливості обробки молока існують на підприємстві? Які сучасні технології застосовують, аби натуральне молоко мало найкращий смак та стовідсотково зберігало свої поживні властивості? Де завод бере таку кількість молока найвищого ґатунку, щоб задовольнити всі потреби найвибагливіших споживачів?

На всі ці питання завжди готові відповісти провідні фахівці Лубенського молочного заводу, який і є виробником ТМ «Гармонія». Адже на підприємстві злагоджено працює команда висококваліфікованих спеціалістів, які надзвичайно люблять свою справу й, без перебільшень, присвячують їй своє життя. Кожну хвилину, кожного дня вони віддають свої знання і вміння, аби Вам, дорогі споживачі, було смачно, корисно й поживно.

Як саме це відбувається, можна дізнатись, завітавши на екскурсію на виробництво Лубенського молочного заводу. За минулий рік підприємство відвідали десятки груп зі шкіл, коледжів, училищ, – загалом понад 3000 юнаків та дівчат. Зокрема, й вихованці дитячого реабілітаційного центру «Надія». Й завжди у екскурсантів враження якнайкращі – адже вони стають свідками однієї великої справи, в яку кожний працівник вкладає частку своєї душі.

Тож ласкаво просимо на екскурсію до Лубенського молочного заводу – виробника натуральної молочної продукції!

Запис на екскурсії телефонами:

(05361) 74 402

(05361) 71-495

+ 380 66 090 5256

Електронна пошта: excursiongarmonija@gmail.com

Або відправити заповнену форму заявки на сайті компанії.

Телефонуйте, ми Вас завжди відкриті для споживачів!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.