Наші зірочки підкорили «KIEV BRILLIANT DANCE CUP – 2019»

Apr 19, 2019 1:22:34 AM

Наші зірочки підкорили

«KIEV BRILLIANT DANCE CUP – 2019»

Найменші вихованці гуртка танцювальної хореографії з композицією «Зірки Мері Поппінс» завоювали золото – І місце на щорічному дитячому танцювальному конкурсі європейського значення «KIEV BRILLIANT DANCE CUP – 2019», в якому беруть участь найсильніші команди з усієї України та інших країн, віком від 4 років.
Організаторами конкурсу є міжнародний фестивальний комітет «Brilliant International», Федерація естетичної гімнастики Києва, за підтримки Міжнародного Танцювальної Ради при ЮНЕСКО (International Dance Council), Посольства Литви в Україні та інші партнери заходу.

 

 

Більше фото в галереї! >>>


Для зовсім юних зірочок танцювальної школи Центру Дозвілля «Гармонія» – це було перше доросле випробування на професійній сцені. Дітки виступали в категорії сучасний танець, вікової категорії до 6 років. Підтримка батьків та тренера Марини Сергіївни Кисляк допомогли перебороти невпевненість та страх, виступити на повну силу і здобути таку бажану першу перемогу!
Вітаємо і пишаємось талановитими вихованцями Центру Дозвілля

 

 

«Гармонія»!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.