Кінне свято в Дібрівці 2018!

May 15, 2018 10:11:06 PM

130 років «Флагману рисистого конярства» та 80 років «Лубенському молочному заводу» відзначили 1 травня 2018р в с. Дібрівка, де відбулися обласні змагання з кінного спорту. Традиційно, генеральний спонсор свята - виробник натуральної молочної продукції, ТМ «Гармонія» запросила на сімейний відпочинок!
Кінне свято в Дібрівці – це унікальна можливість для кожного, зануритися в гармонію з природою, проїхати на справжній підводі родиною, спробувати кумис та побачити на власні очі високу майстерність вершників з усіх куточків країни. А цього річ, організатори вражали й ще й унікальною можливістю піднятися в небо на повітряній кулі!
Об 11:00 годині на території легендарного Дібрівського кінного заводу (адреса: с.Дібрівка, Миргородського району, Полтавської обл.) уже традиційно розпочалося весняне свято.
Відкривали захід керівник філії «ДКЗ №62», ДП «Конярство України» Микола Радченко, та президент Федерації кінного спорту Полтавщини Володимир Дорош.
Після цього, відбувся театралізований парад коней-рекордсменів Дібрівського заводу. Вороних, гнідих та сірих у яблуках, володарів чисельних призів, вивели на поле для перегонів, або продемонструвати, як тварини перенесли «перезимовку».
Згодом своїх скакунів продемонстрували гостям свята вихованки кінно - спортивної секції ДКЗ №62 під керівництвом Анастасії Богач. Відразу після цього видовищного дійства, розпочались щорічні перегони серед скакунів різного віку.
Окрім унікальної можливості подивитися на обласні відкриті перегони за участі Дібрівських рисаків, організатори вразили гостей неймовірним кінним шоу, з каскадерськими трюками, за участі легендарного кінного театру «Українські Козаки» Олега Юрчишина, який раніше ми бачили тільки в кіно та кліпах відомих виконавців. Кінний театр Олега Юрчишина бажаний гість у європейських країнах – Австрії, Бельгії, Німеччині, Скандинавії, Італії, а також азійських, зокрема, в Об’єднаних Арабських Еміратах. Неодноразово наших козаків запрошувала на кінні змагання сама Королева Великобританії Єлизавета ІІ, тому в Англії вони виступали понад 10 разів. Фільмографія Олега Юрчишина нараховує більше 20 стрічок, поміж яких такі кіно шедеври, як «Вогнем і мечем» (1999) Єжи Гоффмана, «Чорна рада» (2001) Миколи Засєєва-Руденка, «Тарас Бульба» (2008) Володимира Бортка тощо.
Саме в Дібрівці, кращих  маститих скакунів елітних порід із різних куточків України продемонстрували професіонали та аматори кінного спорту – кожен учасник проявить свою майстерність на максимум. А глядачі мали унікальну можливість відчути себе  справжніми вершниками – для малечі організатори передбачили кінні прогулянки на території Дібрівського заводу. Чудова можливість посеред незайманої природи Полтавщини неквапливо проїхатися верхи на граціозному коні, вдихнути чисте повітря на повні груди й насолодитися гармонійним відпочинком!
За результатами змагань, у першому заїзді серед коней рисистої породи старшого віку приз на честь засновника ДКЗ №62 Дмитра Романова отримав наїзник Ігор Родіонов на гнідій кобилі рисистої породи Грозі. Приз вручив директор ДКЗ №62 Радченко  Микола, а грошовою премією в розмірі 6 тис.грн. нагороджував президент Федерації кінного спорту Володимир Дорош. 
У другому заїзді, Приз ДП «Конярсва України», для коней орловської рисистої породи 2-х років здобув наїзник Олександр Крикливий на гнідому жеребці Нептун.
У третьому заїзді для коней 3-х років рисистих порід перемогу здобув майстер-тренер Григорій Назаренко на кобилі ІРАОЛА.
VI ЗАЇЗД – Чемпіонат наїзників для коней рисистої породи старшого віку завершився перемогою для кобили РАКЕТА 2014 р.н.
А у п’ятому заїзді приз на честь 130 річчя з дня заснування Дібрівського кінного заводу виборов сірий орловський жеребець ЖОФРЕЙ, майстер – тренер Григорій Миколайович Назаренко.
Завдяки роботі організаторів, відбувались екскурсії кінним заводом, де можна було проїхатись його мальовничою територією верхи та дізнатися про його історію створення й розвиток.
З усієї області були запрошені численні народні фольклорні колективи, які не тільки показали високий рівень виступів, але й надали колоритне етно – забарвлення загальній атмосфері свята!

Окрім того, організатори потурбувалися про найменших відвідувачів заходу, проводилися захоплюючі майстер-класи, діяли колоритні фотозони, які спеціально для цього заходу встановила ТМ «Гармонія», більш ніж 300 квадратів атракціонів на будь який смак, а також смачна їжа, страви на мангалі, солодкі десерти й звісно ж найсмачніше морозиво зробили відпочинок ситим й апетитним.

Свято завершив феєричний атракціон «Повітряна куля», на додачу до пережитих емоцій від театралізованих і спортивних виступів верхи, гості мали змогу насолодитися краєвидами Полтавського краю з висоти пташиного польоту на повітряній кулі. 
Вагомим аргументом значущості та популярності свята стала кількість його гостей, яка цього річ перевищила більш ніж 8 тисяч на майданчику одночасно, а загальна - понад 10 000.
Кінні перегони, каскадерські трюки на конях, справжній український ярмарок, виставки – продажі виробів ручної роботи, дитяче містечко атракціонів та майстер – класів, екскурсії Дібрівським кінним заводом, катання верхи та на підводі в гармонії з природою – все це, щорічний захід Гармонія-фест, який нарощує оберти!
Кінне свято в Дібрівці відбулося за підтримки Полтавської ОДА, ДП «Конярство України».  
Вхід вільний, живий звук!
Чекаємо Вас наступного року!
Із серця Полтавщини, Гармонію в кожен дім!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.