Ген «Успіху» в тобі!

Jan 26, 2018 5:48:33 PM

ТМ «Гармонія» в рамках соціального проекту «Гармонію кожній дитині» опікується дітками Лубенського  дитячого соціально – реабілітаційного центру «Надія». Протягом тривалого часу  соціальний проект, який розпочався понад 6 років тому сформував коло «небайдужих».

ТМ «Гармонія», як виробник молочних продуктів розпочинала надавали допомогу дітям, які проживають та проходять реабілітацію у центрі «Надія» саме молочними пайками. Адже всі ми добре знаємо, що молочні продукти основа раціону дитячого харчування.

Систематична опіка цього центу виявляла все нові і нові потреби, адже дитина повинна повноцінно розвиватися, відчувати підтримку та любов, і мати беззаперечну віру в майбутнє.

Перша потреба забезпечена - продукти харчування, взуття, одяг, посуд, іграшки. І ось нарешті ми зрозуміли «не хлібом єдиним».  Дитина ж не винна, що так склались  обставини в її долі — а надія на успіх повинна формуватися в дитинстві. Для того аби ми отримали успішну особистість, потрібен приклад успіху аби не занедбати дароване їй Богом і батьками життя.

Багато людей не досягають у житті нічого, хоча вони зростали в зразкових родинах. І навпаки, є люди, які власними руками збудували свою дорогу до успіху, і закарбували в століттях приклад вартий наслідування.

Благодійність – це не тільки фінансова допомога сиротам чи пожертви на лікування, це великий вклад в майбутнє країни, це справжнє, живе джерело, що омиває і зцілює людські душі.

 Учора, 25 січня ТМ «Гармонія» розпочала рік новою програмою в рамках соціального проекту «Гармонію кожній дитині». Основна мета якого, на власному прикладі показати дітям  шлях до самореалізації. Генеральний  директор ТОВ «Лубенського молочного заводу» Володимир Дорош перший відгукнувся на прохання директор Дитячого Центру «Надія» Лідії Бєловой, та провів відкриту зустріч з підопічними. Розповідь про своє дитинство, про те, який не легкий шлях він пройшов для досягнення своїх мрій, віру в свої сили та наполегливу працю. Закликав повірити у себе, бо у кожного є шанс досягнути успіху в цьому житті! Головне поставити ціль, визначитися з пріоритетами і мати наполегливість і цілеспрямованість. І як сказав всім відомий Вінстон Черчилль,  успіх-це не крапка, невдача – це не кінець: єдине, що має значення,- це мужність продовжувати боротьбу. 

Підсумовуючи зустріч, директор ДЦ «Надія» Лідія Бєлова та голова ПОБО «Спілка Самаритян» В’ячеслав Бєлов подякували Володимиру Дорошу за співпрацю, систематичну допомогу та небайдужість до такого значущого проекту, як «Полтавщина без сиріт».

Емоційний фоторепортаж

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.