Молочний коктейль - «Рідке морозиво Шейк»

Sep 13, 2016 2:01:29 PM

Молочний коктейль - Рідке морозиво Шейк

Під пильним наглядом провідних технологів ТОВ «Лубенський молочний завод» та на основі унікальної рецептури в цехах підприємства народжувався новий неповторний молочний коктейль. Саме сьогодні перша партія морозива у пляшечках зійшла з лінії виробництва та вирушила у мандрівку до столу споживачів. Натуральне відбірне молоко з серця Полтавщини стало базисом рідкого морозива «Шейк». А унікальні вируючі літні смаки, які приховує вміст кожної пляшечки, удвічі збільшать насолоду від споживання коктейлю. Годі стримувати літній драйв – хапай та відкривай кришечки «Рідкого морозива», дай волю позитиву, свіжості та прохолоді!

Ідеальний варіант молочного коктейлю для найменшеньких ласунів. Під час виготовлення «Рідкого морозива» спеціалісти ТМ «Гармонія» суворо контролюють дотримання найвищих показників якості: використовують лише натуральні інгредієнти, продукт без ГМО та синтетичних домішок. «Шейк» не зберігається в морозильних камерах, тому вживання продукту безпечне для чутливого дитячого організму й не викликає переохолодження горла. Ергономічна упаковка «Рідкого морозива» дає змогу навіть маленьким рученятам впевнено та зручно тримати пляшечку під час споживання. Малеча сита – матусі не знають зайвого клопоту!

Хочете здивувати друзів чи рідних оригінальним десертом? Тоді запасіться сезонними фруктами та зміксуйте врожай з «Рідким морозивом». Смак ваших коктейлів не залишить байдужими навіть вибагливих гурманів. ТМ «Гармонія» допоможе відчути себе «королем» кулінарних морозивних шедеврів.

 «Шейк» просто тане від задоволення, очікуючи на тебе! Поспішай скуштувати новинку сезону, вгамуй спеку з ТМ «Гармонія»!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.