Нові досягнення вихованців Центру Дозвілля.

Dec 11, 2018 1:44:47 PM

Вихованці Центру Дозвілля Гармонія вибороли спеціальний приз Національного цирку України, та отримали диплом учасника V Фестивалю дитячого та юнацького циркового мистецтва «Зірки Майбутнього»!
Вихованець циркової студії «Гармонія Magic» Леоненко Матвій з номером «Веселий жонглер» (керівник Нестерук Микола Андрійович) не тільки повернувся з перемогою, а ще й запрошений без відеовідбору на Фестиваль «Золотий каштан» в Національний Цирк України м.Київ. Дует КССТ «Гармонія – Gloris» теж повернувся з дипломом учасника V Фестивалю «Зірки Майбутнього!», тож Клименко Ярослава та Гречко Анастасія з номером «Веселі акробати» (керівник Супрун Тетяна Михайлівна) в чергове поповнили свій "портфель" майстерності.

Виступи юних артистів оцінювали професійне міжнародне журі:

  1. Микола Кобзов (Україна) – генеральний директор цирку «Кобзов», заслужений працівник культури України, президент Всеукраїнської громадської організації «Цирковий Союз Кобзова».
  2. Фредеріко Корда (Італія) – менеджер з розвитку та відбору талантів в Selection International entainment.
  3. Владислав Корнієнко (Україна) – доктор культурології, професор, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.
  4. Марія Ремньова (Україна) – режисер Національного цирку України 5)Тетяна Кобзова (Україна) – головний режисер цирку «Кобзов», переможниця Міжнародного циркового фестивалю «Золотий Трюк кобзова».


Розвивайтесь разом з Гармонією!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.