А ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ЗБЕРІГАЄТЕ МОЛОКО?

Dec 20, 2016 6:01:32 PM

Дуже важливо знати як правильно зберігати молоко. У магазині ми бачимо, що його зберігають по – різному: в холодильниках та без холодильника. Чому так? Згідно стандартів за методом обробки молочна продукція для продажу в магазинах поділяється на три види:
1. Пастеризоване молоко, з коротким терміном придатності, а саме від 36 годин до 7 діб, в залежності від його упаковки, та звичайно ж у холодильнику в закритій тарі.
2. Стерилізоване молоко. Його витримують при температурі в 100 градусів півгодини. Може зберігатися в умовах упаковки до півроку навіть без холодильника, бо воно стерильне.
3. Ультрапастеризоване молоко піддається високій температурі протягом декількох секунд, , розливається в стерильні упаковки. Може зберігатися в умовах упаковки до півроку. Після відкриття упаковки зберігається до 10 днів у холодильнику.
Із серця Полтавщини Гармонію в кожен дім!
#garmon #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #GarmonijaYogurt #garmonthebest #garmonnatural #garmonquality #garmononly #EcologicallyCleanRegion #garmonhealth #naturalukrainianmilk

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.