Привітання колективу з новорічними святами!

Jan 5, 2018 2:57:11 PM

На передодні новорічних свят ТМ "Гармонія" привітала співробітників підприємства ТОВ "Лубенський молочний завод"!

Ви і є найбільша цінність нашого підприємства!  Щодня понад 500 працівників підприємства та понад 400 представників в регіонах докладають неймовірних зусиль, аби Українці куштували натуральну молочну продукцію.
Щодня о 5:00 ранку водії забирають молоко у 16 господарств, які в свою чергу щоранку починають доїння понад 6000 корів. Щодня департамент якості здійснює контроль сировини, яка приїздить до приймального відділення. Щодня технологи ретельно контролюють процес виготовлення. Та щодня натружені руки фасувальників - пакувальників, вантажів забезпечують замовлення по кожному регіону. Тож коли ви обираєте Гармонію, знайте - вона дійсно натуральна. Підтвердження тому, наш колектив!

Гармонійного Нового Року!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.