Ряжанка ТМ «Гармонiя» - секрети виробництва!

Feb 9, 2018 12:42:56 PM

Кисломолочні продукти – це безцінний скарб корисних речовин. Й не лише для дітей – для людей будь-якого віку. А надто зараз, коли за вікном лютує холодна зима і організм людини вкрай виснажений через відсутність в достатній кількості сонця  й вітамінів.

Тож саме час звернути увагу на раціон харчування, збагативши його продуктами, насиченими такими елементами, як кальцій – для зміцнення кісток, білок – для витривалості організму, вітамінами – для відновлення сил. Всі ці вкрай необхідні для людини органічні елементи в оптимальній кількості знаходяться у  ряжанці ТМ «Гармонія».

Ряжанка має 4% жирностi  2,7% бiлка, що надзвичайно позитивно впливає на її засвоюванiсть органiзмом людини.  Тож ряжанка ТМ «Гармонiя» має високу цiннiсть з точки зору фiзiологiї харчування - активiзується обмiн речовин, покращується самопочуття. Навiть люди, якi погано сприймають звичайне молоко, можуть без усiлякої шкоди вживати ряжанку ТМ «Гармонiя», яка виготовляється за традиційною рецептурою пряження.

Особливістю ряжанки ТМ «Гармонiя» є той унiкальний горіховий смак, та колір якого набує продукт саме в процесі пряження. І не дивно, що ряжанка ТМ "Гармонія" так полюбилась українцям, адже фахiвцi Лубенського молочного заводу ретельно дотримуються традиційної рецептури аби зберегти її класичнi смаковi якостi, користь i створити молочний продукт найвищого ґатунку.

Унікальність натурального смаку ряжанки ТМ «Гармонiя» забезпечує молоко екстра класу, яке використовує Лубенський молокозавод для виготовлення ряжанки. Цією надзвичайно цінною сировиною виробництво забезпечують провідні постачальники молока з найкращих фермерських господарств Полтавщини.

Якiсть виготовлення ряжанки ТМ «Гармонiя» контролюється на всіх єтапах виробництва, а саме підготовки молока, виготовлення, охолодження, й навiть перед тим, як потрапити на прилавки магазинiв i супермаркетiв.

Пакування ряжанки ТМ «Гармонiя» вiдбувається у плiвку, та пюр - пак. 

У натуральностi ряжанки ТМ «Гармонiя» Ви зможете легко впевнитися, адже її термiн придатностi – лише 14 дiб. 

Тож запрошуємо вiдчути смак справжнього корисного натурального українського продукту – ряжанки ТМ «Гармонiя».

Із серця Полтавщини Гармонiю, в кожен дiм!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.