Сир кисломолочний «Мгарський» - В НОВІЙ УПАКОВЦІ

Nov 9, 2016 6:23:36 PM

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! 
УПАКОВКУ ЗМІНЕНО!
Тепер Сир кисломолочний «Мгарський» ТМ Гармонія не сплутаєш з іншими. На упаковці є логотип та фірмова емблема – виготовлено з коров’ячого молока. 
Матеріал упаковки - високобар'єрна плівка, яка забезпечує повну герметичність, надійний захист від проникнення запахів, газів, вологи і агресивних середовищ зовні. Крім того, виробництво сиру «Мгарського» проходить на новому обладнанні, а процес вироблення - повністю автоматизований і закритий. 
Сучасна упаковка гарантує високу якість, свіжість сиру від ТМ Гармонія і його дивовижний, ні з чим не порівнянний природний смак. А фасування по 400 г дозволить вдосталь насолодитися натуральним, корисним продуктом усім членам родини!

#garmon #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #garmonthebest #garmonnatural #garmonquality #garmononly #EcologicallyCleanRegion #garmonhealth #GarmonijaTasty

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.