Незалежна система контролю якості «Добрий знак» перевірила якість та безпечність сиру кисломолочного «Мгарський» нежирний та 5%(відсотків) жирності ТМ «Гармонія».

Mar 5, 2019 11:43:56 AM

ТОВ «Лубенський молочний завод» - підприємство з багаторічною історією, давніми традиціями виробництва, надзвичайно смачними та корисними молочними продуктами, які смакують мільйонам українців!

2019 рік почався для ТМ «Гармонія» з реалізації масштабного та амбітного проекту - перевірки беззаперечної якості та безпечності продукції в категорії сир кисломолочний «Мгарський» нежирний та 5 % жирності незалежними європейськими лабораторіями Польщі та Німеччини в рамках проекту «Добрий знак»!

Найвища якість – це запорука нашого успіху і найжорсткіший критерій, який ми ретельно контролюємо!

ТОВ «Лубенський молочний завод» одним із перших серед молокопереробних підприємств України розробив і впровадив у себе інтегровану систему управління якістю та систему управління безпечністю харчових продуктів, що відповідають вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 та Національного стандарту ДСТУ 22000:2007.

Торгівельна марка «Гармонія» приділяє особливу увагу якості продукту, саме тому у виробництві використовується тільки молоко вищого гатунку з фермерських господарств, яке проходить багатоступеневу перевірку на наявність навіть найменших домішок сторонніх речовин. Усі продукти виготовляються по класичній рецептурі та зберігають максимальну користь молочних продуктів, якими їх зробила природа.

            Виробництво продукту високої якості невід’ємно пов’язане з оновленням та модернізацією виробничого процесу. Влітку 2018 року керівництвом підприємства було вирішено встановити нову  лінію фасування кисломолочного сиру, зробивши її повністю автоматизованою. Виключена будь яка ручна праця на всіх етапах виробництва,  а у самому виробничому процесі задіяний тільки оператор лінії. Матеріал нової упаковки - високо бар’єрна плівка, яка забезпечує повну герметичність завдяки технології «проварки краю» пакету та  надійний захист від проникнення запахів, газів, вологи і агресивних середовищ зовні. 

Завдяки цьому, без найменших втручань в рецептуру, строк зберігання сиру кисломолочного «Мгарський» збільшився до 21 дня.

Ретельний підхід до відбору сировини, контроль якості на всіх етапах виробництва, сучасна лінія фасування сиру кисломолочного  та робота команди провідних технологів гарантують високу якість та безпечність сиру ТМ «Гармонія» і його дивовижний, ні з чим не порівнянний природний смак, якого продукт набуває в процесі сквашування.  А фасування вагою 400 грамів дозволить вдосталь насолодитися натуральним, корисним продуктом всією родиною!

Ми абсолютно впевнені в якості та безпечності своєї продукції, тому, в черговий раз, вирішили це підтвердити, взявши участь у проекті «Добрий знак» телеканалу СТБ – лідера громадської думки. 

 «Добрий знак» - це єдина в Україні незалежна система оцінки якості і безпечності продуктів харчування! Виключно при умові успішного проходження ретельного лабораторного контролю за європейськими стандартами якості та безпечності, виробник має право отримати ліцензію на право використання знаку для товарів і послуг «Добрий знак»!

Повна процедура перевірки проходить у декілька етапів. Перший -  це аудит потужностей виробництва на відповідність вимогам нормативних актів щодо якості та безпечності виробництва, дотримання технологічного процесу виробництва продукції. В рамках проекту підприємство пройшло аудит виробничих потужностей. Згідно висновку, за результатами перевірки потужностей виробництва, підприємство ТОВ «Лубенський молочний завод» набрало 92% на предмет дотримання вимог IFS Food Versoin 6  та отримало висновок «А», про застосування належної виробничої практики на виробничих потужностях.

Другий етап -  відбір контрольних зразків безпосередньо у торгівельних мережах для перевірки самого продукту у незалежних європейських лабораторіях Eurofins Scientific – Мережа лабораторій. Світовий лідер з дослідження продуктів харчування,  ліків, навколишнього середовища (більше 650 лабораторій у 45 країнах світу, понад 150 000 аналітичних методів)

Тут важливо відмітити, що виробник не знає в якій конкретній торговій точці буде відібрано продукт, тому експерти купують продукцію на полиці магазину таку ж саму, як і пересічні споживачі.

Підсумовуючи вищесказане, з гордістю зазначаємо, що продукція під ТМ «Гармонія» отримала високий результат внутрішньої перевірки  під час аудиту виробництва незалежними аудиторами та звіт щодо відповідності продукту показникам якості та безпечності згідно Українським та Європейським нормам . Це і стало запорукою отримання ліцензії "Добрий знак" на сир кисломолочний "Мгарський" нежирний і 5% жирності.

Тож будьте певнi,  продукцiя ТМ «Гармонiя» якісна,  безпечна, корисна та смачна!

А саме сьогодні, 5 березня зустрічайте та обирайте на полицях магазинів сир кисломолочний «Мгарський» нежирний і сир кисломолочний «Мгарський» 5% жирності з нанесенням «індикатора» якості та безпечності - «Добрий знак» на упаковці!

З турботою про Вас, ТМ «Гармонiя».

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.