Сирок солодкий - улюблена лінійка молочних ласунів

Dec 2, 2016 3:42:09 PM

Сирок солодкий  90г. та 200г. – улюблена лінійка солодких сирочків для поціновувачів виключно < a href="https://garmonija.ua">натуральної молочної продукції!
Сирок солодкий від ТМ «Гармонія» – це смачний десерт для дорослих та дітей, що має усі корисні властивості сиру кисломолочного. Рецептура виробництва цих надзвичайно корисних десертів передбачає додавання тільки натуральних компонентів, таких як ванілін, курагу, родзинки, цукор та справжні вершки.
Фасування десерту в екологічно чисту упаковку підходить для пакування сиру. 
ТМ Гармонія – ідеальне поєднання смаку та користі!
Із серця Полтавщини Гармонію в кожен дім!
#garmon #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #garmonthebest #garmonnatural #garmonquality #garmononly #EcologicallyCleanRegion #garmonhealth #GarmonijaTasty

 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.