СОРОЧИНСЬКІ РОЗВАГИ НА ПОЛТАВЩИНІ З ТМ ГАРМОНІЯ

Sep 13, 2016 2:07:44 PM

у 2016 році Гармонія приєднується до Сорочинського ярмарку

При першій згадці про «Сорочинський ярмарок» в уяві пересічного українця миттєво вибудовується асоціативний ряд: корисні та приємні покупки, гостинність і привітність усіх учасників дійства, колоритна Полтавщина, веселощі та розваги.

Щороку в розпалі серпня (16-21 серпня 2016) протягом кількох днів з усіх куточків України кращі виробники поспішають на малу батьківщину Миколи Гоголя задля участі в масштабному та найбільш популярному торговельно-розважальному заході. Недарма грандіозний «Сорочинський ярмарок» отримав звання «Національний», адже масове дійство гуртує багатьох українців під відкритим небом на площі 16, 2  га, дає змогу учасникам презентувати себе, а гостям – дізнатися про цікаве, корисне та необхідне.

ТМ «Гармонія» пишається тісною дружбою з «Сорочинським ярмарком», яка триває вже понад 20 років. Любов до українського споживача та спільне полтавське походження – ось основні точки перетину інтересів народної торгової марки «Гармонія» та «Національного Сорочинського ярмарку», на яких базується плідна багаторічна співпраця.

Не порушуючи добрих традицій, у 2016 році ТМ «Гармонія» приєднується до «Сорочинського ярмарку» та готує феєричне свято смаку та розваг. Серед запланованих подій: дегустація смачної, натуральної та корисної продукції ТМ «Гармонія», частування новинками сезону-2016, веселі аніматори, захоплюючі веселощі та безліч інших не менш вражаючих сюрпризів!

ТМ "Гармонія" традицiйно зустрiчає друзiв на центральній алеї «Сорочинського ярмарку»! Кожному відвідувачу при собі обов‘язково мати гарний настрій. 

ТМ "Гармонiя" - поринь у смак натуральных молочних продуктiв. Iз серця Полтавщини - гармонiю в кожен дiм. До зустрічі! :)
Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.