Спорт, волейбол, гармонія!

Sep 15, 2016 11:48:53 AM

Перший, і, мабуть найбільший соціальний проект Володимира Дороша та ТМ «Гармонія» - це волейбольний клуб СК «Фаворит». Віднедавна наше підприємство повсякчас підтримує цю команду, виступає спонсором багатьох змагань, і недарма! В цьому році вдруге поспіль «Фаворит» здобув бронзу на Чемпіонаті України з волейболу, приємно усвідомлювати, що у цій перемозі є і наш вклад, кожного з працівників молокозаводу.

До речі, регулярно безкоштовно влаштовуються поїздки вболівальників на змагання у різних містах України. А в Лубнах вперше в історії цього року відбувся Міжнародний кубок з волейболу. Спортивних подій такого масштабу наше місто ще не бачило.

Пропаганда спорту взагалі і волейболу зокрема – це одна з найбільших життєвих цілей Генерального Директора Володимира Дороша. Бачити наших дітей на стадіонах та спортивних майданчиках замість барів та під’їздів з пивом та цигарками – це справжня мета, до якої варто прагнути.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.