Свято морозива від ТМ «Гармонія»

Jul 2, 2018 11:59:26 PM

7 липня 2018 року, об 11 годині у Центральному парку міста Лубни - невгамовні розваги, незабутні веселощі та смачнюче морозиво зі справжнього коров’ячого молока!
Організатор, ТМ «Гармонія», запрошує у розпалі літа зарядитися святковим настроєм, відірватися на повну та активно відпочити родиною!
Приходь усією родиною, бери участь у майстер класах та вигравай велосипед!
У програмі свята:

  • Майстер класи різної складності
  • Фантастичні декорації
  • Розваги та атракціони на будь-який смак
  • Конкурси та розіграші неймовірних подарунків
  • Найсмачніше морозиво ТМ «Гармонія» та море подарунків!

Також, на головній сцені протягом всього свята триватиме концертна програма від талановитих дитячих колективів Лубенщини, які продемонструють свої вокальні дані, запалять Ваші серця енергійними танцями, та продемонструють неймовірні акробатичні трюки, що не під силу повторити навіть дорослому!
Понад 20 видів смачного та прохолодного морозива втамують літню спрагу! Завітайте на наше свято родиною і Ви отримаєте мега задоволення, незабутні враження та яскраві емоції з ТМ «Гармонія» !
Організатор та головний спонсором свята - ТМ «Гармонія»!
Із серця Полтавщини – Гармонію в кожен дім!
ВХІД ВІЛЬНИЙ
ЖИВИЙ ЗВУК

Як це було у 2017 році:

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В РОЗІГРАШІ «СВЯТО МОРОЗИВА»
Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов).
Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.
Організатор/Виконавець Акції, територія та строки (тривалість) її проведення.
1. Організатором Акції є ТОВ «Лубенський молочний завод», що знаходиться за адресою: 37500,
Україна, Полтавська область, м.Лубни, вул. Індустріальна, 2 (надалі – «Організатор»).
1.2 Термін проведення акції: з 07 Липня 2018 року
1.3 Акція проводиться лише протягом заходу «Свято морозива» на території центрального парку дозвілля у місті Лубни з 11:00 до 15:30 (надалі - «Місце проведення Акції»)
2. Учасники Акції мають можливість отримати в рамках проведення Акції призи та подарунки за умови участі в майстер класах та лише при умові заповнення анкети на участь та передачу анкети учасника організаторам акції безпосередньо під час проведення свята, але не пізніше часу проведення розіграшу подарунків, який відбудеться о 15:00 дата проведення 07.07.2018 року
3. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
4. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
5. Зовнішній вигляд Товарів може відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Акції.
6. Організатор Акції не несе відповідальності за якість виробництва подарунків та призів.
7. Організатор залишає за собою право змінити дані правила, дату та час проведення Акції та інші умови.
8. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції.
9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатор Акції. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.
10. Правила затверджені Організатором Акції та діють протягом періоду проведення Акції.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.