З Новим 2017 роком та Рiздвом Христовим

Dec 30, 2016 11:57:14 AM

2016 рік вже на порозі свого завершення, незабаром будемо зустрічати новий рік, нові події, нові враження.
Традиційно, під кінець грудня ТМ «Гармонія» підводить підсумки за рік.
Упевнено стверджуємо, що 2016 рік був нелегким, як для кожної української родини, так і для держави загалом. Труднощі виникали й на шляху складної підприємницької трансформації. Але своїм позитивним прикладом, ТМ «Гармонія» вдалося довести, що кожна перепона – це лише чергова сходинка до змін на краще! Подолавши її, ми змінюємося та розвиваємося на благо рідної України, робимо непосильний вклад у процвітання економіки нашої держави.
2016 став роком стрімкого прогресу.  Українські споживачі свідомо надають перевагу молочній продукції ТМ «Гармонія». Високий рівень довіри українців – найвища відзнака й стимул для подальшого виробництва якісної, натуральної та смачної продукції. У грудні ТМ «Гармонія» була відзначена престижними нагородами - золотою медаллю  «Лідера галузі 2016» та Національним сертифікатом лідерів Союзу національних бізнес-рейтингів «LEADER OF THE BRANCH». А ще, ТМ «Гармонія» вкотре підтвердила звання «народної торгової марки», адже українські споживачі приймали участь в незалежному опитуванні «Бренд року-2016» та віддали свої голоси за ТМ «Гармонія» в номінації «Кращий виробник». Серед здобутків ТМ «Гармонія» також варто виділити такі, як : перехід на альтернативні економні джерела опалення, запуск нових ліній виробництва смачної молочної продукції (йогурти, десерти, плавлені сири), отримання нових почесних нагород молочної галузі для працівників заводу та безліч іншого.
Варто згадати, що ТМ «Гармонія» у 2016 році розширила горизонти «Добрих справ»!
Меценатську підтримку відчули не лише на Полтавщині та Київщині, але  й на території збройного конфлікту на Сході.
Жодне звернення не залишилось без уваги, а їх нажаль в цьому році було, як ніколи багато!
В рамках проекту «Гармонію кожній дитині», протягом року надавалась підтримка та  здійснювала соціальний супровід наступних категорій:
діти, батьки яких захищають нашу країну на Сході;
діти, які потребують особливої уваги;
діти позбавлені батьківського піклування;
Протягом багатьох років ТМ «Гармонія» опікується вихованцями Соціально – реабілітаційного центру «Надія», Тарандинцівської загальноосвітньої школи, Молодіжної громадської організації «Євроклуб –Лубни», Волейбольним клубом «Фаворит».
Товаришуючи зі студентами, ТМ «Гармонія» підтримувала заходи  «Києво-Могилянської академії»,  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Відкривши новий шлях благочинної діяльності, ТМ «Гармонія» продовжила співпрацю із українськими знаменитостями в руслі меценатства. Цієї весни на запрошення відомої зірки Анжеліки Рудницької ТМ «Гармонія» приєдналася до марафону добра і стала учасницею благодійного концерту «Вірю. Чекаю. Люблю». Згуртувавшись за для корисної справи, відомі люди зібрали кошти та передали їх для меценатської допомоги.
ТМ «Гармонія» приєдналися до Міжнародного Фонду Гарних Справ та соціальних проектів Влади Литовченко. Дебютним спільним доброчинним проектом стала акція в Київському зоопарку, де діти з особливими вадами мовлення мали можливість гарно провести час та відчути добро, підтримку і любов від небайдужих людей. Вдалий досвід доброчинності спонукає ТМ «Гармонія» триматися обраного курсу меценатства й надалі творити добрі справи.
На цьому добрі справи ТМ «Гармонія» не закінчуються, ні! Скоріше навпаки, все ще тільки починається! Зроблений гарний старт у меценатській діяльності, а попереду ще багато справ, багато звершень, про які ви обов‘язково дізнаєтеся найближчим часом. 
У планах ТМ «Гармонія» на 2017 рік – продовжити нарощувати потужність виробництва, вдосконалювати технології, стрімко розвиватися, виготовляти лише якісну молочну продукцію з натурального відбірного молока та, звісно, паралельно займатися благодійною діяльністю, корисною для суспільства.
Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо кожній українській родині щасливого життя, мирного неба, сімейного затишку та процвітання! А також смачного святкового застілля разом із ТМ «Гармонія»!
#garmon #tmGarmonija #НовийРік #Свято

 

 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.