Вітаємо з 1028 річницею заснування Лубен

Sep 23, 2016 3:37:53 PM

Вітаємо з 1028 річницею заснування ЛубенСлаветні Лубни – колиска творчості, потенціал індустріальної потужності, мальовничий куточок щедрої природи, історичний спадок тисячоліть! За весь час свого існування ТОВ «Лубенський молочний завод» жодного разу не забував про своє походження, про малу батьківщину, про рідне місто Лубни! 

Сьогодні наше місто припорошене сріблястою сивиною мудрості років, але водночас, - пульсує бурхливою енергією для майбутніх звершень.

Користуючись нагодою, ТМ «Гармонія» вітає лубенців зі святковою подією – 1028 річницею заснування Лубен!

Майже 80 років назад у серці Полтавщини, в екологічно чистій зоні, мальовничому містечку Лубни народилося підприємство ТОВ «Лубенський молочний завод».

З того часу і до нині вся діяльність підприємства базується на щирій та палкій любові до рідного Посульського краю.

Розвиваючись та прогресуючи, ТОВ «Лубенський молочний завод» вносить вагому частку в культурне процвітання й економічне благополуччя Лубен: постійно створюються нові робочі місця (зараз налічується близько 600 працівників); налагоджена співпраця з міською та районними адміністраціями; потужний фінансовий прибуток до міського бюджету, регулярне проведення заходів для мешканців міста та області від ТМ «Гармонія», активно підтримуються громадські ініціативи, волонтерські заходи, систематично надається  благодійна допомога.

Постачаючи корисну, натуральну та смачну продукцію ТМ «Гармонія» далеко за межі міста та навіть області, ми славимо рідний Лубенський край на всю Україну!

Зі святом, вас, дорогі земляки! З Днем народження, рідне місто Лубни!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.