ТУРНІР З АМАТОРСЬКОГО ВОЛЕЙБОЛУ

Sep 13, 2016 12:43:06 PM

турнір з аматорського волейболу

Першого та другого серпня 2015 року у селі Засулля на пляжі «Нова Пристань» відбувся турнір з аматорського волейболу за участю команд жіночого та чоловічого складу, а також збірних команд.
Організатор свята та генеральний спонсор турніру - ТМ «Гармонія», ТОВ «Лубенський молочний завод» зібрала на одному майданчику запеклих гравців, які не уявляють свого життя без волейболу.
Урочисте відкриття відбулося о 10 годині ранку. З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулась В.О. голови сільської ради Засулля Киба О. М., побажавши міцного здоров’я та спортивних досягнень, адже спорт – це насамперед розвиток молодого покоління. На змагання прибуло близько 50 учасників, серед яких були жителі Лубен та Засулля. Захід тривав 2 дні, протягом яких команди різного складу змагались між собою, продемонстрували високу активність та гарні спортивні навики.
Окрім змагань, під час заходу проводились безліч конкурсів для активних вболівальників, які також не залишились осторонь, продемонстрували високі навики володіння м’ячем. Атмосфера волейбольних поєдинків була напруженою та гарячою. У запеклих баталіях змагалися 24 команди, серед яких у категорії чоловіки перемогу виборола чоловіча команда «ДЕНСЕН».
Турнірна таблиця:
1 місце - «ДЕНСЕН» (Кириленко С. Безпечний Д.)
2 місце - «Торнадо» (Шкарула В. Педкевич С.)
3 місце – «Дріфт» (Кисляк І. Алексеєнко С.)
У категорії мікс-команди беззаперним лідером виявилась команда «Сула».
Турнірна таблиця:
1 місце - «Сула» (Кириленко С. Таран Л.)
2 місце - «ДЕНВЕР» (Безпечний Д. Таран В.)
3 місце – «Чикаго» (Кривогуз М. Ткаченко К.)
У номінації найкращий гравець перемогу здобули Ткаченко Катерина та Безпечний Денис
Учасники та переможці турніру отримали кубки, медалі, грамоти, а також призові набори молочної продукції від ТМ «Гармонія», яка за традицією підтримує розвиток спорту.
ТМ «Гармонія» ще раз вітає переможців і бажає їм впевнено йти до нових перемог!
Дякуємо за підтримку в проведенні свята В.О. голови сільської ради
Засулля, ТОВ «Торгсервіс», ТОВ Самоцвіт», редакцію газети «Лубенщина», редакцію газети «Вісник» З повагою ТМ «Гармонія» – додай Гармонію в життя!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.