Вихованці ЦД «Гармонія» на VIII фестивалі «Танцюємо разом - 2019»

Mar 11, 2019 8:40:00 AM

У перший день весни VIII фестиваль «Танцюємо разом - 2019» запалив софіти, зустрів гостей і створив святковий настрій для всіх, хто любить ТАНЕЦЬ! Вихованці центру дозвілля «Гармонія» - колектив сучасно-спортивного танцю «Гармонія-Glori's» - майстерно продемонстрували свої уміння і здобули 5 призових місць у двох конкурсних номінаціях! Номінація «Естрадний танець»:

  • І місце - танцювальна композиція «Бублички»; ІІ місце – танцювальна композиція «Ожившие куклы». Номінація «Сучасна хореографія»:
  • І місце - танцювальна композиція «Кукушка»; ІІ місце – танцювальна композиція «Птичья охота»;
  • ІІІ місце – танцювальна композиція «Однажды в джунглях».

Керівника колективу - Супрун Тетяну Михайлівну - організатори фестивалю відзначили Подякою за професіоналізм, активну підтримку розвитку дитячої творчості і створення умов для реалізації дітей у чарівному світі танцю!

 

більше фотографій тут >>>
Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.