XXVIII чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд суперліги 2018/2019

Sep 27, 2018 8:48:58 PM

Новий волейбольний сезон 2018/2019 розпочався з неочікуваної новини –   СК «Фаворит» буде змагатися за звання Чемпіона України серед команд найвищого дивізіону у Суперлізі.

СК «Фаворит» уже 13 років захищає спортивну честь Полтавської області і за цей час досяг високих результатів, зарекомендувавши себе авторитетним та сильним супротивником.

В минулому сезоні став срібним призером Чемпіонату вищої ліги.

Ідучи в ногу з часом, ми змінюємося! Цього року головним тренером команди призначено Благодарного Миколу Петровича – професіонала з багаторічним досвідом! Оновився також склад гравців, одним з яких став Микола Мороз – майстер спорту міжнародного класу. Напередодні Чемпіонату команда отримала підтримку від ТМ  «Гармонія», яка подарувала гравцям нові комплекти спортивної  форми. У клуба з'явились і нові партнери, серед них: Дитячий Табір  «Сонячний», керівництво якого  пітримало команду під час участі у Кубку України при виїзній зустрічі з ВК  «Нікополь» та в сезоні 2018/2019 вцілому;  Цегельний завод (м.Лубни) забезпечив команді трансфер під час участі у Чемпіонаті. Окрему подяку висловлюємо медіа партнерам за підтримку СК  «Фаворит» у вигляді надання ефірного часу та висвітлення Чемпіонату в рамках домашніх зустрічей.

Домашні ігри СК «Фаворит» будуть відбуватися на базі ДЮСШа м.Лубни, за адресою вул. Ярослава Мудрого, 24.

Запрошуємо відвідати  ІІ тур Чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги 2018/19 

СК «Фаворит» (м.Лубни) та ВСК «Юракадемія» (м.Харків):
28 вересня о 18:00
29 вересня о 14:00

Для усіх шанувальників волейболу цей сезон запам'ятається надовго!

Вперше Ви маєте унікальну можливість слідкувати за грою он-лайн на YouTube та в прямому ефірі на чотирьох каналах цифрового телебачення: UA: суспільне, Місто, Громадське Кременчук та Ptv!

Долучайтеся до неймовірного світу волейболу разом з СК "Фаворит"!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.