Якість та безпечність перевірено!

Apr 4, 2019 11:03:55 PM

НАГЛЯДОВИЙ АУДИТ – ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ ПЕРЕВІРЕНО!
Лубенський молочний завод, ТМ «Гармонія» підтвердив відповідність міжнародним стандартам ISO!

У сучасних жорстких умовах ведення бізнесу та високої конкуренції лише виробники, які дотримуються найвищих стандартів якості можуть завоювати довіру і любов споживачів та утримати своє місце на ринку.
Постійні процеси покращення та вдосконалення відбуваються на виробничих потужностях ТОВ «Лубенський молочний завод» ось уже понад понад 81 рік. Підтвердженням цього є сертифікація підприємства незалежними аудиторськими компаніями на відповідність високої якості та безпечності молочної продукції, що випускається під ТМ «Гармонія».
Лубенський молочний завод одним із перших серед молокопереробних підприємств України розробив і впровадив у себе інтегровану систему управління якістю та безпечністю харчових продуктів, що відповідають вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000 і тепер щорічно повинен підтверджувати відповідність даним стандартам.

 

Що значить для виробника впровадження міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000?
Стандартизація згідно ISO 9001 – це дотримання визнаної в усьому світі практики ведення бізнесу, що встановлює вимоги до системи управління (менеджменту) якістю, включаючи процеси постійного поліпшення системи, на усіх етапах діяльності підприємства. Ним керуються підприємства, які прагнуть, щоб їхні товари були стабільно якісними з точки зору споживача. Сертифікація ISO – це перевірка якості, яка підтверджує дотримання виробником усіх чинних державних законодавчих норм та додаткова конкурентна перевага при роботі з партнерами.
ISO 22000 встановлює вимоги до системи менеджменту безпечності харчової продукції і призначений для всіх організацій, які здійснюють діяльність, що має відношення до будь-яких етапів ланцюга створення харчової продукції. 
І ось саме наприкінці березня 2019 року на підприємстві Лубенський молочний завод відбувся наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005.
Аудиторську перевірку виконував сертифікаційний центр ОСCМ «ПРИРОСТ» - офіційний представник DQS Group в Україні. DQS заснований у Німеччині (м.Франкфурт-на-Майні) як перший орган по сертифікації систем менеджменту.

Створення DQS було ініціативою DGQ (Німецьке товариство з якості) та DIN (Німецький інститут стандартизації).
У ході перевірки виробничих цехів та адміністративних підрозділів, представники аудиторської групи відзначили сильні сторони менеджменту молочного заводу, визначили потенціал для поліпшення інтегрованої системи управління та підтвердили чинність сертифікату відповідності стандартам якості та безпечності ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005. 
Тому сміливо обирайте та смакуйте понад 100 видів смачної продукції ТМ «Гармонія»: молоко, кефір, ряжанку, сметану, біфілайф та стевіялакт, йогурти, сироватку, сир кисломолочний, сирки солодкі, масло, морозиво та ін. І будьте впевнені, що ми дбаємо про відмінну якість та абсолютну безпечність наших молочних продуктів!


З турботою про Вас, ТМ «Гармонія».

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.