Йогурт "Мгарський" Апельсин-Ананас, 450г, 2,2%

Dec 20, 2016 6:10:56 PM

Йогурт Мгарський Апельсин-Ананас

ДІЄТА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я!
Вирішили перейти на дієтичне харчування?
Пам’ятайте, у щоденному меню мають бути присутніми різні харчові групи: м'ясо, риба, птиця, злаки, овочі, фрукти та обов’язково кисломолочні продукти! 
Пропонуємо до Вашої уваги йогурт «Мгарський» ТМ Гармонія з наповнювачем «Апельсин-Ананас»! Корисна натуральна закваска на живих бактеріях, якісна, ретельно відібрана сировина, низька жирність та калорійність, приємна, густа консистенція та неперевершений фруктовий смак робить йогурт «Мгарський» чудовим доповненням Вашої дієти.
Більше фруктів – більше задоволення! Все для повної гармонії!
Із серця Полтавщини Гармонію в кожен дім!
#garmon #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #GarmonijaYogurt #garmonthebest #garmonnatural #garmonquality #garmononly #EcologicallyCleanRegion #garmonhealth #naturalukrainianmilk

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.