Гармонія без завіс, або де бере молоко ТМ «Гармонiя»!

Oct 31, 2017 4:40:31 PM

Молоко як сировина – основа основ всiєї продукції ТОВ «Лубенський молочний завод», який випускає продукцiю ТМ «Гармонiя». Тому головною метою постало використання сировини найвищої якості.

Вiдмовившись від закупiвлi молока в приватному секторi, фахiвцi молокозаводу зосередили свою увагу на пошуках фермерських господарств. Сучаснi технологiї вигодовування молочного поголiв’я, збалансованi корми, новiтня технiка доїння та зберiгання молока, високi показники його якостi – ось головнi вимоги до постачальникiв молока для Лубенського молочного заводу.

Серед багатьох обрали 16, якi є найкращими по всiх показниках якості. Наразi загальна кiлькiсть поголов’я цих господарств складає 6000 корів, якi щоденно дають нам тi обсяги молока, якi є оптимальними. Всi господарства знаходяться у самому центрi України - на Полтавщинi, що гарантує максимально короткий шлях вiд ферми до виробничих потужностей підприємства – Лубенський молочний завод. Серед господарств найбільшi – Хорольське (800 корів), Шишацьке (1000 корів), Оржицьке (828 корів) та iншi.

За багато рокiв тiсної спiвпрацi мiж ТОВ «Лубенський молочний завод», який виробляє продукцiю ТМ «Гармонiя» та господарствами склались такi стосунки, яким варто довiряти.

Від цієї співпраці виграють усі - молокозавод отримає якісну сировину, господарства - можливості для розвитку, а споживачi - смачну і корисну продукцію ТМ «Гармонiя»!

Смакуйте лише натуральне!

Фотосет з агрофірми Агроферма "Оржицька"

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.