80-рiччя ТОВ «Лубенський молочний завод»

Nov 8, 2017 10:02:38 AM

ТОВ «Лубенський молочний завод», виробник продукцiї ТМ «Гармонiя» - одне з найпотужнiших пiдприємств Полтавщини, яке входить до першої п’ятiрки операторiв молочного ринку України.

Тож пiдприємство є одним з бюджетоутворюючих, чим вiдiграє значну роль у  розбудовi економiки мiста.

13 Жовтня пiдприємство вiдзначило 80-рiччя вiд часу заснування. В рамках пiдготовки до ювiлею започатковано нову профорiєнтацiйну програму «Майбутнє з «Гармонiєю», днями заплановано вiдкриття фiрмового магазину «Гармонiя», проведено модернiзацiю системи опалення та виробничих потужностей, на заключному етапi знаходиться будiвництво Центру творчостi «Гармонiя».

У рамках вiдзначення ювiлейної дати, за участю першого заступника Полтавської ОДА Андрiя Пiсоцького, депутатiв облради Руслана Ляшка i Фахрадiна Мухтарова, генеральним директором пiдприємства Володимиром Дорошем було проведено пресс-конференцiю для всеукраїнських, регiональних та мiсцевих ЗМI. Начальник департаменту виробництва заводу Руслан Русiн ознайомив журналiстiв з виробництвом.

Привiтали з ювілеєм молочний завод президент Асоцiацiї виробникiв молочної промисловостi Лiдiя Карпенко, яка вручила Почесну Грамоту Асоцiацiї Володимиру Дорошу; мiський голова Олександр Грицаєнко, голови Лубенських райради та РДА Григорiй Угляниця та Тетяна Качаненко; голова Полтавської ОБО «Спiлка Самаритян» В’ячеслав Бєлов; ветеран пiдприємства Валентина Сiмутенкова.

ТМ «Гармонiя» – це не лише продукцiя, яку українцi вживають кожного дня. Це iще й нелегких 80 рокiв становлення, традицiй, досвiду, досягнень. Це перш за все люди, завдяки  яким було створене виробництво у 1937 роцi; пiсля фашистської окупацiї в 1944 роцi - вiдновлене підприємство; у скрутнi повоєннi роки здiйснено перепрофiлювання вiд масловиробництва до виробництва молокопродукцiї. Розпочато у 1988 роцi будiвництво нового заводу та випущено першу партiю готової продукцiї на новому потужному пiдприємстi у 1993 роцi. Наразi на заводi працює 560 працiвникiв, 60 з них мають  стаж роботи на пiдприємствi понад 30 рокiв.

На урочистостях почесними вiдзнаками i грошовими премiями було нагороджено 80 працiвникiв заводу. Чудовий вiдеофiльм, який підготувала торгова марка, занурив глядачів у звитяжнi 80 рокiв щоденного подвигу тих, хто присвятив життя Лубенському молочному заводу. Однiєю iз значущих подiй, приурочених до ювiлею, стало встановлення нового рекорду України. Представник Книги рекордів України Андрій Масюк зафіксував встановлення національного рекорду в категорії найбільший солодкий сирок. Його вага – 80 кілограмів. Працювали над рекордом великим колективом сирного цеху пiд керiвництвом головного технолога Тетяни Iлей. Всі гості мали можливість насолодитися смаком незвичайного десерту, виготовленого за традиційною рецептурою.

Цiкавою танцювальною композицiєю привiтав заводчан зразковий танцювальний колектив естраднго танцю «Глорiя» пiд керiвництвом Тетяни Супрун. А завершилося свято грандiозним концертом гурту «Гармонiя» та його засновника й солiста Заслуженого артиста України Володимира Дороша.

Дякуючи людям, якi вiдзначили такий поважний корпоративний ювiлей, ТМ «Гармонiя» користується попитом не лише в багатьох мiстах України, а й за кордоном. Секрет її популярностi в тому, що зберiгаючи традицiї, виробник повсякчас дбає, аби в нових продуктах поєднувались вишуканi смаки, якi задовольнять найвибагливiших споживачiв.

Тож шукайте на полицях магазинiв продукцiю ТМ «Гармонiя», аби доторкнутися до історії й традицiй смаку.

80 рокiв для Вас, ТМ «Гармонiя»

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.