АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК НА ЛУБЕНСЬКОМУ МОЛОЧНОМУ ЗАВОДІ

Sep 13, 2016 11:31:12 AM

17 жовтня, у п’ятницю, Глава Уряду Арсеній Петрович Яценюк у рамках робочого візиту на Полтавщину завітав на ТОВ «Лубенський молочний завод». 

Разом з головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком, головою райдержадміністрації Романом Сидоренком, міським головою Олександром Грицаєнком, генеральним директором ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимиром Дорошем високопосадовець ознайомився з роботою апаратного цеху, цеху розливу готової продукції, новітніми технологіями переробки молока та скуштував продукцію, яка виробляється на підприємстві. Арсеній Петрович високо оцінив потужності підприємства та якість продукції.

Під час розмови Арсеній Яценюк зазначив, що на початку свої юридичної діяльності працював із Чернівецьким «Облмолпромом», тому знайомий зі специфікою молочної промисловості. Однак з часу перебування на посаді Прем’єр-міністра України це перше підприємство подібного напрямку, яке він відвідав. 

Потому Арсеній Яценюк поспілкувався з колективом молокозаводу, поцікавився умовами праці та рівнем заробітної плати. Окрім виробничих питань, Арсенія Яценюка цікавили життєві проблеми громадян та побажання стосовно діяльності влади.

 
Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.