СМАЧНО, ЯКІСНО, НАТУРАЛЬНО.

Sep 13, 2016 11:35:12 AM

Ось вже понад 75 років ТОВ «Лубенський молочний завод», торгівельна марка «Гармонія», пропонує своїм споживачам тільки натуральну, корисну, поживну і смачну продукцію. Генеральний директор цього підприємства Володимир Дорош вважає, що за час існування Лубенського молокозаводу найбільше досягнення «Гармонії» це споживачі, які довіряли і продовжують довіряти рідному виробнику молочних продуктів в області.

Володимир Дорош: Ми постійно дбаємо і турбуємося про наших споживачів. Розробляємо нову корисну, смачну і натуральну продукції. До речі, для всіх верств населення і вікових груп. Зокрема, значну увагу приділяємо до нашого майбутнього - наймолодших наших споживачів – дітей. Ми пропонуємо їм та їхнім батькам тільки здорові продукти. Так завжди було і буде. Це є головна і стратегічна лінія діяльності лубенського молочного заводу. Зберегти це і примножити – головне завдання «Гармонії» сьогодні і в майбутньому.

https://www.youtube.com/watch?v=TytdyF_ojVE&featu..

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.