Благодійний тур «Поділись своїм серцем»

Sep 15, 2016 11:53:31 AM

благодійного туру - Поділись своїм серцем

Зробити добру справу задля блага усіх – саме таку мету переслідували організатори благодійного туру «Поділись своїм серцем», що розпочався минулої п’ятниці у приміщенні Лубенської музичної школи. Гурт «Гармонія» та Володимир Дорош дарували глядачам свої ліричні композиції та закликали присутніх взяти участь у благородній справі – допомогти новонародженим дітям Полтавщини, які мають проблеми зі здоров’ям.

Мистецтво, як вважає Володимир Миколайович, повинне служити людям. Благодійний концертний тур «Поділись своїм серцем!» якнайкраще підтвердив цю тезу. Під час творчих вечорів у Миргороді, Кременчуці, Полтаві продовжуватиметься збір добровільних матеріальних пожертв на закупівлю медичного обладнання для полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. Благодійний тур проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка та міських голів Лубен, Миргорода, Кременчука та Полтави.

Розпочинаючи концерт, Володимир Дорош заявив: «Хочемо привернути увагу до дітей, які потребують нашої підтримки. Не будьмо байдужими і всі разом зробимо добру справу. А щодо музики, то ми презентуємо нашу програму «Там, де осінь». До речі, під такою назвою скоро вийде й наш альбом. Тож допомагайте один одному, то й проблем у житті стане менше».

Володимир Миколайович Дорош в усі часи допомагав людям, виступав меценатом та благодійником. За його ініціативи постійно проводяться різноманітні благочинні акції. Ось і сьогодні генеральним спонсором благодійного туру «Поділись своїм серцем» виступає ТМ «Гармонія», ТОВ «Лубенський молочний завод», генеральним директором якого є Володимир Миколайович. Смачну, натуральну та корисну лубенську молочну продукцію люблять та споживають далеко за межами нашого району, та навіть і області. Людей, що прийшли долучитися до благочинної акції, гостинно частували молочними продуктами Гармонія, і видно було, що вони лубенцям до смаку.

У рамках концерту відбувся благодійний аукціон, де було розіграно три лоти: книга з історії Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, ікона Лубенського чудотворця Афанасія та картина з видом на Мгарський монастир. Кошти з аукціону, а це більше трьох тисяч, як і інші, зібрані на всіх концертах, підуть на придбання медичного обладнання: апарату неінвазивної вентиляції легень SIPAP Infant Flow. Цей апарат дозволяє створювати потік повітря в незрілі легені новонародженої дитини, завдяки чому вони розкриваються і дитина отримує достатню кількість повітря для дихання. Спеціальна система слідкує за наявністю самостійних спроб дихання і може автоматично переходити від простої  підтримки потоком до повноцінного апаратного дихання. Таким чином, навіть глибоконедоношені діти матимуть шанс на життя. Завдяки Володимиру Дорошу, ТМ «Гармонії» та всім причетним до цієї доброї справи.

Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко щиро підтримав благу справу і ділом, і, звісно, добрим словом. Зокрема, він сказав:

- Сьогодні вкотре ми звертаємося до благодійності. Шана і повага Володимиру Дорошу і його колективу, які постійно доводять те, що доброчинність йде поруч з їхньою роботою. Не тільки словами, а й діями ми повинні допомагати тим людям, які живуть поруч з нами і потребують допомоги. Так діє і Володимир Миколайович. Він щомісяця виділяє продукцію підприємства на 15 тисяч гривень для малозабезпечених людей. Сьогоднішній захід, що відбувається під патронатом Олександра Удовіченка, стане своєрідною скарбницею благодійності, а одержані кошти підуть на придбання сучасного обладнання для лікування дітей в дитячій обласній лікарні. У Володимира Дороша багато гарних пісень. Я не один концерт уже відвідую за його участю. Ця людина надзвичайно талановита, багатогранна, щира душею і серцем. Він багато допомагає землякам сьогодні, сподіваюся, що багато зробить і у майбутньому.

Ми вже говорили про Дороша, образно кажучи, в різних іпостасях: бізнесмена, спортсмена, керівника підприємства, -  і в кожній він особливий. Особливим він був і на сцені. Ніби зітканий із польових квітів, посольських трав, щирості, усмішки, доброти, лагідності. В кожне слово, в кожен звук він вкладав часточку душі і серця.  І це було не сценічне перетворення, це був новий вияв духовності цієї людини.

Під час антракту поцікавилися у Володимира Дороша: «Чому у Ваших піснях відчувається смуток?».

- Нині телебачення, фільми несуть глядачам багато негативної інформації. Це вбивства, крадіжки і майже не залишається місця у цих інформаційних засобах для того, щоб торкнутися тонких струн душі і серця, почуття любові, благородності, смутку, невизначених хвилювань. Тому я своїми піснями разом з гуртом «Гармонія» хочу проникати в потаємні куточки душ. Це також своєрідна благодійна акція. Я обминаю у своїй творчості пісні-недомірки, в яких кілька слів ні про що, і вони повторюються десятки разів. То не мистецтво, то грабування серед білого дня людських душ.

По закінченню концерту своїми щирими і бурхливими оплесками вдячні поціновувачі мистецтва ще довго не відпускали зі сцени Володимира Дороша, гурт «Гармонія». Їхні виступи були живими і корисними, як і продукція торгової марки «Гармонія».

Не залишились осторонь та надали допомогу в організації благодійного концерту в Лубнах: наш міський голова Олександр Петрович Грицаєнко, Віталіна Миколаївна Лавріненко (ресторан «Лавіта»), Сергій Юрійович Корнієнко (компанія будівельних матеріалів «Буд-Буд»), Володимир Михайлович Тронько та Юрій Миколайович Міценко, (ТОВ «Посулля Агро»), Дмитро Сергійович Тараненко (магазин «Статус»), Євгеній Миколайович Ананко (лубенський ринок) та Олександр Феодосійович Сич. Дякуємо цим людям, а також усім небайдужим, хто прийшов на концерт та підтримав благодійну справу!

Попереду благодійні концерти в Миргороді, Кременчуці та Полтаві,  і всі вони будуть спрямовані на добро. Всі вони будуть наповнені впевненістю, як в одній з пісень «Завтра буде новий день». Нехай він буде щасливим і радісним, як хороша пісня.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.