Свято здоров'я, краси та гарного настрою.

Sep 15, 2016 11:56:55 AM

Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат

Свято здоров’я, краси та гарного настрою.

22 березня 2015 року в ДЮСШ в місті Лубни розпочався Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2002-2003 року народження, за участю команд з Запоріжжя, Черкас ,Прилук, Чернігова , Лубен, Лохвиці, Маріуполя, Кременчука та Світловодська.

Урочисте відкриття турніру відбулося в Дитячо –юнацкій спортивній школі м.Лубни23.03.2015 року о чотирнадцятій годині.

Генеральним Спонсором турніру, який надає благодійну допомогу всім командам учасникам, а також приймає участь в формуванні благодійного фонду  на етапі нагородження переможців турніру виступає ТОВ «Лубенський молочний завод» ТМ «Гармонія».

На відкритті турніру побував  Віце-президент федерації волейболу України Володимир Миколайович Дорош, який побажав спортсменам, міцного здоров’я та наснаги в даному виді спорту, адже спорт – це перш за все, розвиток нашого молодого покоління.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.