Кросфітбол

Oct 18, 2019 1:01:00 PM

Одним із найсучасніших видів занять для жіночої аудиторії на базі Центру Дозвілля «Гармонія» є КРОСФІТБОЛ. Ця система високо інтенсивних тренувань є різновидом фітнесу, і включає силові та кардіо навантаження, які можуть опанувати люди будь-якого віку та рівня підготовки.

Професійний фітнес-інвентар: фітбол, степ-платформи, бодібари та гантелі, що використовується на заняттях, урізноманітнює цей вид фітнесу, робить його цікавим та динамічним.

Тренування з кросфітболу в Центрі Дозвілля сприяють швидкій втраті зайвої ваги, підтримують в тонусі м’язи, зміцнюють серцево-судинну систему і, найголовніше, формують бажаний привабливий контур тіла.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.