Як потрапити на екскурсію до молочного гіганта?

Mar 29, 2018 6:36:32 PM

ТОВ «Лубенський молочний завод» веде відкриту політику по відношенню до споживачів. Хочете побачити на власні очі, де «народжується» молочна продукція, масло та морозиво ТМ «Гармонія»? Тоді Вам до нас!

Лубенський молочний завод - це підприємство з величезною 80 – ти – річною історією, дружній, самовідданий колектив, сучасні лінії, ретельний контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва. Підприємство щороку проводить модернізацію обладнання виробничих потужностей, а працівники підприємства, яких на сьогодні у штаті 560 осіб, це провідні фахівці молочної галузі. На заводі діє система якості та безпечності через безперервну систему менеджменту. Ми «відчиняємо двері» перед кожним бажаючим переконатися на власні очі, що є в Україні і крупно товарні фермерські господарства з поголів’ям від 1000 корів і більше, і продукція з молока. Зокрема Лубенський молочний завод отримує сировину від фермерських господарств  Полтавщини, це 16 найпотужніших агрокомплексів, які станом на сьогодні утримують 6300 дійних корів.

Виробничі потужності підприємства обладнані оглядовою галереєю,  з метою демонстрації виробничих процесів  для учнів шкіл та студентів ВУЗів, які проходять практику на нашому підприємстві. Минулого року кількість відвідувачів стрімко зросла до 3 270, а вже з січня по березень 2018 року нас відвідало 276 учнів шкіл та гімназій, а це ж так важливо у їх віці, коли дитина обирає напрямок та професію. Під час екскурсії, відвідувачі мають можливість дізнатися багато цікавих фактів про виробництво молочної продукції з молока, стати учасником дегустації молочної продукції ТМ «Гармонія», яка щойно зійшла з конвеєра. Але найбільше всі діти обожнюють морозиво, а не за горами, вже 2 Квітня буде запущено лінії виробництва справжнього пломбіру, знаного далеко за межами не тільки Лубен, а й Полтавської області в цілому.

ТОВ «Лубенський молочний завод», одне з найбільших молокопереробних підприємств  на Полтавщині, яке знаходиться в мальовничому місті Лубни. Завітавши до нас  Ви зможете, на власні очі побачити виробництво натуральної продукції. А у літній період буде запущено новий проект #Я_бачив_ферму_Гармонія

Ніхто не залишиться без подарунків.

А Ви встигли записатися до нас на екскурсію?  Ми чекаємо на Вас!

Увага, потрапити на виробництво можливо тільки за  попередньою реєстрацією!

Поштова скринька: excursiongarmonija@gmail.com

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.