Новинка! РІДКЕ МОРОЗИВО з ароматом «Полуниця», ТМ «ГАРМОНІЯ»!

Mar 23, 2018 5:29:51 PM

І хоч за вікном тримається далеко не березнева холода погода, перші промінчики все ж таки огортають теплим весняним сонечком!

Все, ми втомились від холоду, хочемо літо!

Лубенський молочний завод, ТМ «Гармонія» запускає виробництво нового молочного коктейлю - морозиво рідке з ароматом «Полуниця»!

Натуральне відбірне молоко із серця Полтавщини стало базисом рідкого морозива. Лінійка молочних коктейлів «Морозиво рідке» пройшла перевірку часом, вже четвертий сезон поспіль ми запускаємо новинки відповідно до вподобань споживачів. Класичний асортимент при цьому залишається незмінним – це пломбір та шоколад. І якщо в минулому сезоні споживачі активно віддавали перевагу горіховому смаку «фісташки», то цього річ «полуниця»  занурить у літні смаки, які приховує вміст кожної пляшечки.

Ідеальний варіант молочного коктейлю для найменшеньких ласунів. Під час виготовлення «Рідкого морозива» спеціалісти ТМ «Гармонія» суворо контролюють дотримання показників якості: використовують лише натуральне коров’яче молоко. «Шейк» не зберігається в морозильних камерах, тому вживання продукту безпечне для чутливого дитячого організму й не викликає переохолодження горла. Ергономічна упаковка «Рідкого морозива» дає змогу навіть маленьким рученятам впевнено та зручно тримати пляшечку під час споживання. Малеча сита – матусі не знають зайвого клопоту!

Хочете здивувати друзів чи рідних оригінальним десертом? Тоді запасіться сезонними фруктами та зміксуйте врожай з «Рідким морозивом». Смак ваших коктейлів не залишить байдужими навіть вибагливих гурманів.

Морозиво просто тане від задоволення! 

Поспішай скуштувати новинку сезону!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.