Конкурсний дебют і перша перемога «Гармонія-Dance»

Mar 4, 2019 9:59:13 AM

Юні таланти Центру Дозвілля «Гармонія» поповнюють скарбничку перемог та знову демонструють високий рівень своєї підготовки! Всеукраїнські змагання з хореографії «ФИКСИваль», які відбулися у м.Харків у спорткомплексі «Локомотив» 17 лютого пройшли за участю танцювального колективу «Гармонія-Dance». Весела і дружня компанія наших танцівників виклалася на всі 100% та привезла додому велику кількість нагород, а саме: в сольних виступах – 3 перших, 4 других та 1 третє місце, в парних виступах – 6 других місць.
Нагадаємо, що цей колектив ще зовсім молодий, дітки займаються у ньому всього п’ять місяців. Причому, маленькі танцюристи, які вивчають тут мистецтво танцю, - займаються із шестирічного віку. І для них це найперша, надвичайно важлива і радісна перемога!

 

більше фотографій тут >>>

Тож усі ми вітаємо колектив «Гармонія-Dance» та їх наставників Віталія Горголя та Анастасію Скибу із вдалим дебютом та бажаємо їм подальшої наполегливості, натхнення, успіхів та підкорення нових вершин!

 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.