Відкритий урок «Гармонія –Gloris» з народної хореографії.

Mar 4, 2019 10:00:58 AM

Центр Дозвілля «Гармонія» вкотре вражає своєю багатогранністю, відкритістю та пошуком нових сучасних підходів у навчальному процесі!
На базі Центру Дозвілля є унікальна можливість для майбутніх майстрів культури пройти виробничу практику! Цього разу пощастило талановитій студентці IV курсу Гадяцького коледжу культури і мистецтв – Гавриленко Оксані Андріївні – майбутньому фахівцю за спеціальністю «Народна хореографія».  
Протягом місяця вихованці танцювального колективу «Гармонія –Gloris» підвищували свою майстерність та навчалися новим елементам народної хореографії під керівництвом Оксани Андріївни. Молода та амбітна, вона зразу знайшла підхід до дітей і прагнула не лише навчити їх техніки та різноманіттю народних танців, а, в першу чергу, - прищепити їм справжню любов до мистецтва танцю!
Результати їхньої спільної роботи учні представили на показовому відкритому уроці, що відбувся у Центрі Дозвілля «Гармонія». 

 

більше фотографій тут >>>

Наприкінці виступу, Тетяна Супрун - художній керівник колективу – побажала майбутньому хореографу Оксані Андріівні, щоб натхнення її не покидало, і щоб вона надалі створювала чудові танці!

 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.