Гармонія в кожному продукті!

Aug 13, 2018 4:35:14 PM

Вподобання споживачів — це одна з основних засад, якою керується Лубенський молочний завод при виготовленні молочної продукції ТМ «Гармонія». Не секрет, що морозиво — це чи не найулюбленіший десерт всіх покупців — від малого й до великого. І видів його існує безліч.

Та ТМ «Гармонія» вміє дивувати. ЇЇ фахівці створили не просто морозиво — вони створили надзвичайно смачний десерт, який одночасно є і морозивом, і шейком. Тож до уваги споживачів — Морозиво рідке від ТМ «Гармонія»!

Лінійка рідкого морозива, яке вже вподобали тисячі споживачів, постійно розширюється й доповнюється новими смаками, які вражають бездоганними пропорціями, що створюють справжню симфонію смаку.

Натуральне відбірне молоко із серця Полтавщини стало базисом рідкого морозива! Під час виготовлення «Рідкого морозива» спеціалісти ТМ «Гармонія» суворо контролюють дотримання показників якості на всіх етапах виробництва!

Асортимент  рідкого морозива – молочного коктейлю, рецептура якого поєднала коров’яче молоко та  вершки налічує цього сезону три види: «Полуниця», «Фісташка», «Пломбір». Молочний коктейль може бути використаний також для заправки легких фруктових салатів, адже мають вміст молочного жиру 1,5%.

Ідеальний варіант молочного коктейлю для найменшеньких ласунів, адже рецептура не передбачає глибоку заморозку та фасується в ергономічну пляшку, яку зручно тримати в руці.  Тож дозвольте собі солодке задоволення — скуштуйте рідке морозиво. Й ви зрозумієте — ми створюємо не просто корисні спокуси — ми створюємо мрії.

ТМ «Гармонія» - морозиво тане від задоволення!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.