Кращі товари Полтавщини - перемога!

Aug 30, 2018 4:05:10 PM

У рамках «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020» за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Головка відбувся конкурс «Кращі товари Полтавщини»  в якому взяли участь близько 50-ти виробників області!

Список переможців оголосила директор Департаменту економічного розвитку, економіки і залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко за результатами проведених досліджень та експертних оцінок. Отже, з понад 50 підприємств Полтавщини, які  подали свої заявки на участь 17 товаровиробників Полтавської області нагородили у номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018», ще 8–м нагородили знаком «Кращі товари Полтавщини».

ТМ «Гармонія», ТОВ «Лубенський молочний завод» визнана кращим виробником молочної і кисломолочної продукції Полтавщини та нагоржена почесним кубком переможця конкурсу.

«Вдячний виробникам: вони не лише постачають високоякісну і смачну продукцію, а й допомагають обласному бюджету. Переможці конкурсу відтепер зможуть використовувати знак «Кращі товари Полтавщини» на своїх товарах у якості реклами. Це, думаю, стане додатковим стимулом для підприємців, які результатами своєї праці створюють імідж Полтавської області в Україні.», - голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

ТМ «Гармонія» дякує своїм споживачам за підтримку та високу оцінку якості молочної продукції. Понад 80 років постійного вдосконалення, дотримання жорстких стандартів якості та контроль на всіх етапах виробництва – зростили не одне покоління саме на молочній продукції Лубенського молочного заводу. Тримати рівень «молочної артерії» - це надзвичайна відповідальність,  зважаючи на сучасні непрості умови господарювання в Україні. Але ми не змінюємо свій вектор, й надалі працюємо для Вас!

Із серця Полтавщини Гармонію в кожен дім!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.