"НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ"

Sep 23, 2016 3:22:08 PM

Народна дегустація у місті Полтава

"Народна дегустація"

 

18 червня у місті Полтава, ТРЦ «Київ», відбулась «Народна дегустація», за підтримки державного підприємства «Полтавастандартметрологія», у ході якої провідні виробники (Полтавської області) продуктів харчування першої необхідності, що випускають молочні продукти та хлібобулочні вироби, дали можливість мешканцям та гостям міста спробувати якість продукції на смак. Усі бажаючі, а саме учасники та гості ТРЦ «Київ», мали змогу скуштувати якісні молочні продукти ТМ «Гармонія», ТОВ «Лубенський молочній завод».

Участь в такому заході вкотре підкреслює, що ТМ «Гармонія» веде відкриту політику виробництва і несе відповідальність за якість кожної одиниці продукції, яка виїжджає з території підприємства.

За участь у «Народній дегустації» ТМ «Гармонія» здобула нагороду диплом «Вибір преси».

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.