СВЯТО МУЖНОСТІ ТА КРАСИ

Sep 23, 2016 3:17:51 PM

Свято мужності та краси

8-9 травня в місті Лубни вже втретє відбулося кінноспортивне свято, яке було організовано завдяки Президенту Федерації кінного спорту Полтавської області Володимиру Дорошу, а також за підтримки ТОВ «Лубенський молочний завод» ТМ «Гармонія».  Цього року, як і завжди, змагання відбувалися у різних вікових категоріях, спортсмени змагалися, долаючи перешкоди різної складності. Як і кожного року, на змагання прибули найкращі учасники: майстри спорту, юніори та аматори, які під час змагань здобули такі нагороди:

маршрут №1 ( висота 80 см) в категорії «Вершники на конях 4-х років» перше місце змагань виборов КМС Вадим Луцкевич  на жеребці по кличці Багровий - КСК «Фаворит» м. Лубни, тренер Ігор Луцкевич, друге місце - МС Ігор Луцкевич  на кобилі Афіна Палада - КСК «Фаворит» м. Лубни, третє місце – Алла Івахненко на кобилі Діабель, тренер Олександр Івахненко - КСК «Замкова Гора» м. Лубни. В категорії «Аматори» перемогу здобув Євген Ананко  на мерині Таксіс, тренер Ігор Луцкевич - КСК «Фаворит» м. Лубни, друге місце зайняв Володимир Дорош на мерині Пітало Ді Сан Джовані, Ігор Луцкевич - КСК «Фаворит» м. Лубни, третє – Олександр Кудрик  на кобилі Венера, тренер Олександр Івахненко - КСК «Замкова Гора» м. Лубни;

маршрут №2 (висота 100 см) в категорії «Відкритий клас» перемогу здобули: перше місце – КМС Ольга Круглова  на кобилі Анаконда, тренер Едуард Гармаш - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми, друге місце -  Оксана Андреєва  на кобилі Беатріче, тренер Оксана Гаркава - КСК «Релакс» АФ Мічуріна м. Глобино, третє місце здобув КМС Максим Токарев  на мерині Зеро, тренер Едуард Гармаш - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми;

маршрут №3 (висота 120 см) у відкритому класі перемогли наступні учасники: перше та друге місце зайняв КМС Вадим Луцкевич  на кобилі Глюкоза та мерині Пітало Ді Сан Джовані відповідно, тренер Ігор Луцкевич - КСК «Фаворит» м. Лубни, третє місце здобула КМС Ольга Круглова на кобилі Анаконда, тренер Едуард  Гармаш - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми.

Другий день змагань відзначився наступними перемогами: у відкритому класі з висотою перешкод 110 см переміг КМС Олександр Іванов  на жеребці Нельсон, тренер Олександра Бершова - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми, друге місце змагань виборола КМС Ольга Круглова на кобилі Анаконда, тренер Едуард Гармаш - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми, третє місце зайняла майстер спорту 2-го розряду Антоніна Данильченко  на мерині Талісман, тренер Едуард Гармаш - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ», м. Суми.

У відкритому класі з висотою перешкод 130 см у другий день змагань перше і друге місце зайняв КМС Вадим Луцкевич на кобилі Глюкоза та мерині Пітало Ді Сан Джовані відповідно, тренер Ігор Луцкевич - КСК «Фаворит» м. Лубни, третє місце зайняв КМС Олександр Іванов  на жеребці Нельсон, тренер Олександра Бершова - ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» м. Суми.

Судили змагання:  суддя першої категорії по кінному спорту Марина Матвійчук  та суддя по кінному спорту Юлія Сурікова.

У перший день свята – 8 травня, стовідсотково гарному настрою завадили несприятливі погодні умови, але,  незважаючи  на це, ми мали змогу побачити значний інтерес до спортивних змагань великої кількості жителів та гостей міста. Це свідчить про те, що  свято мужності і краси закріпилося в серцях людей  як гарна традиція.

Наступного дня – 9 травня, погода була прекрасною, що сприяло яскравому виступу спортсменів та веселому настрою глядачів. У цьому році свято конкуру викликало зацікавленість журналістів різних видань, які, завдяки організаторам свята, мали змогу не тільки ознайомитись з яскравим виступом спортсменів, оглянути краєвиди  Лубен, відвідати перлину Полтавщини – Мгарський монастир, а й ознайомитись з виробництвом продукції ТОВ «Лубенський молочний завод». Під час екскурсії журналісти скуштували  молочну продукцію та морозиво і на власні очі впевнились у її якості і натуральності.

Крім журналістів, на свято завітав  поважний гість – лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який привітав жителів та гостей міста зі Святом Перемоги! А також подарував їм зі сцени пісню «Журавлі» у власному виконанні. На святі були присутні  народні депутати України Сергій Скуратовський, Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, а також міський голова м. Лубни Олександр Грицаєнко, голова Лубенської районної державної адміністрації Іван Дзус та громадський діяч Володимир Пилипенко.

Наприкінці свята для мешканців та гостей міста відбувся яскравий концерт за участю гурту ТІК, Володимира Дороша та гурту «Гармонія», Петра Чорного та братів Борисенків. Вели концерт резиденти Comedy Сlub Україна. Наприкінці вечора організатор свята, присвяченого Дню Перемоги, Президент Федерації кінного спорту Полтавської області Володимир Дорош подякував гостям та мешканцям міста за те, що разом відсвяткували цю подію, особливо - співорганізаторам, партнерам проведення свята та журналістам, які розділили з нами свій час та не були байдужими до цієї події.

По завершенню свята відбувся грандіозний феєрверк.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.