ТМ «Гармонія» без секретів, без завіс!

Mar 21, 2017 5:03:35 PM

Цього року Лубенський молочний завод, який випускає продукти ТМ «Гармонія» - святкує своє 80 - річчя.

Увесь цей час завод забезпечує Полтавщину якісною та смачною продукцією, виготовленою з любов'ю із цільного молока. До 80-річчя «Гармонія» відкрила двері усіх потужностей та господарств, аби у споживачів не лишилось жодних сумнівів, щодо натуральності молочних продуктів.

Третій «екваторний» тиждень березня на ТОВ «Лубенський молочний завод» розпочався з непересічної події – колосально-захоплючого екскурсійного дня! Завчасно більшість регіональних ЗМІ отримали інтригуюче запрошення від ТМ «Гармонія» - відвідати підприємство й максимально наблизитися до всіх тонкощів молочного виробництва, дізнатися, як народжується справжнє, натуральне, якісне й корисне «гармонійне» молоко.

Звісно, непересічна подія привабила увагу багатьох журналістів. Опівдні 13 березня біля центральної прохідної ТОВ «Лубенський молочний завод» автобус підприємства чекав на запрошених гостей. Несподівано, зацікавлених ЗМІ виявилося досить багато, тому делегацію розподілили по додатковим машинам, і дружно вирушили в ознайомлювальну мандрівку до найближчого власного фермерського господарства, яке постачає свіже, справжнє, відбірне молоко для ТМ «Гармонія».

Керівник фермерського господарства Валентин Володимирович Несен люб‘язно зустрів допитливих візитерів та охоче відповів на всі запитання. З його слів, господарство облаштоване згідно європейських вимог і стандартів. Контакт людей із тваринами зводиться до мінімуму за для дотримання асептичних умов, більшість процесів автоматизовані, виконуються роботизованою технікою. Агрофірма постійно оновлює технічну базу, закупили сучасне професійне обладнання американського виробництва.

ЗМІ мали змогу оглянути корівники та ялівники у двох сусідніх селах. У с. Тарасенкове на фермі утримуються дорослі молочні корови, які дають рекордні надої за добу. Показники жирності сировини в середньому 3,8-3,9 %.  Усе це завдяки повноцінному збалансованому харчуванню. Раціон тварин складається виключно з натуральних кормів, які вирощують неподалік на родючих чорноземах Оржицького краю. Жодних домішок, гормонів чи антибіотиків тут не знайти. Працівники ферми щиро люблять справу, якою займаються й романтично вірять у розквіт тваринництва в Україні, докладають максимум зусиль задля відродження натурального виробництва.

Неподалік у с. Золотухи в таких самих комфортних умовах, у чистоті й любові зростає молоде поголів‘я великої рогатої худоби. Ялівник-ясла, де знаходяться новонароджені телята (віком до 2 місяців), особливо припав до душі відвідувачам. Милі, кумедні, доброзичливі тваринки охоче фотографувалися з любителями селфі й довірливо спостерігали за гостями. Заряд позитивних емоцій від спілкування з телятами неможливо передати словами. Це унікальне почуття любові й гармонії з природою надихає й спонукає відкрити серце для добра.

Валентин Несен трішки вгамував ліричні емоції відвідувачів і розповів пізнавальні  факти про фермерське господарство. Важко повірити, але тут утримуються близько 3 тисяч голів великої рогатої худоби. Працівники агрофірми суворо контролюють всі етапи виробництва. Гарантія безпеки сировини підтверджена високими оцінками по всім показникам. Щодня кілька десятків молоковозів транспортують свіже молоко відбірної якості на ТОВ «Лубенський молочний завод». 

Не гаючи ні хвилини, представники ЗМІ продовжили захоплюючий екскурс. Повернувшись на ТОВ «Лубенський молочний завод», усі вирушили до їдальні, де на гостей чекав ситий гарячий домашній обід. А по завершені частування представники ТМ «Гармонія» люб‘язно запросили візитерів на живе спілкування з керівництвом підприємства.

В актовому залі відбулася прес-конференція генерального директора ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимира Миколайовича Дороша з представниками регіональних ЗМІ. Бесіда з журналістами видалася доволі насиченою, обговорили багато цікавих і актуальних тем різної спрямованості. Звісно, після таких ретельних оглядин розвіялися останні сумніви щодо можливої штучності чи низької якості продукції. Підприємство докладає колосальних зусиль задля підтвердження авторитету натурального та якісного виробника. Неповторний смак ТМ «Гармонія» базується лише на свіжій і якісні молочній сировині власного виробництва. Такі досягнення заслуговують на повагу. А прихильність і довіра українських споживачів робить ТМ «Гармонія» одним із лідерів молочної галузі. Сприятливі природні умови екологічно чистого регіону Полтавщини створили ідеальну атмосферу для народження справжнього, чистого, натурального молока ТМ «Гармонія».

Володимир Дорош також поділився із журналістами планами на майбутнє – найближчим часом будуть реалізовані кілька нових соціальних проектів ТМ «Гармонія». Уже цього року, до 80-річчя підприємства в м. Лубни відкриють унікальний Центр дитячо-юнацької творчості. Талановиті діти Полтавщини зможуть не лише розвивати свої творчі здібності, а й повноцінно реалізуватися у сфері мистецтва. Досвідчені педагоги допоможуть повноцінно розкрити талант і спрямувати його в потрібному напрямку. Наступним етапом стане будівництво грандіозного Спортивного комплексу. Прихильники здорового способу життя та фізичного розвитку зможуть корисно проводити дозвілля в застінках цього закладу. А ще незабаром ТМ «Гармонія» підготує феєричний святковий сюрприз для всіх українців – захоплюючі кінно-спортивні змагання й зірковий концерт. Традиційно цю розважальну подію чекатимемо на початку травня у Дібрівці!

Після завершення офіційної зустрічі запрошені гості заходу отримали спецодяг і вирушили на екскурсію цехами, лабораторіями, приймальнями й іншими внутрішніми відділами заводу. Під час мандрування потужностями підприємства журналісти спілкувалися з різними працівниками, які охоче розповідали і про свої обов‘язки, і про діяльність заводу, і про складнощі виробництва. Цікаво, що ТМ «Гармонія» встановила собі «золоте правило успішного розвитку»: щороку підприємство витрачає до 60% на технічну базу (закуповують новітнє обладнання, вдосконалюють існуюче оснащення, осучаснюють всі етапи виробництва, прагнуть до постійного розвитку). Потужні технології виробництва вражають ідеальною точність і налагодженістю всіх процесів. На заводі суворо дотримуються усіх вимог безпеки та контролюють кожен етап виробництва.

На останок жоден гість екскурсійного заходу не залишився з порожніми руками: гостинна ТМ «Гармонія» щедро обдарувала візитерів смачною, натуральною і корисною молочною продукцією. Із серця Полтавщини – «Гармонію» в кожен дім!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.