СВЯТО З ГАРМОНІЄЮ

Sep 13, 2016 11:55:07 AM

Грандіозне кінно - спортивне свято, яке відбулося в 2014 році в місті Лубни запам’яталося всім. В цьому році також за старою традицією було вирішено  провести  відкритий обласний чемпіонат з конкуру, де будуть  представлені учасники різних вікових категорій та міст. Щоб захід дійсно був захоплюючим та цікавим, торговою маркою «Гармонія», була розроблена нова захоплююча програма для дорослих та дітей, де гості свята зможуть не тільки насолодитися дійством, але й скуштувати смачну та якісну продукцію від ТМ «Гармонія».

Тож до урочистого Дня Перемоги 8- 9 травня для гостей та мешканців міста Лубни, знову буде свято від ТМ «Гармонія».

ПЕРШИЙ ДЕНЬ - ДЕНЬ ВИШУКАНОСТІ ТА ЕЛЕГАНТНОСТІ.

У перший день свята жителі та гості міста, зможуть переглянути  насичену програму кінно-спортивних змагань – конкур. Під час яких наїзники покажуть свої вміння для глядачів долаючи перешкоди різної складності. Батьківщиною  конкуру вважається Франція. В 50-х роках на парижській виставці коней в перше були проведені змагання по стрибках через перешкоди. Цей захід завжди прирівнювався до світського,  на якому гості завжди були вишукано вдягнені. «Тож давайте, повернемо традиції до життя, та відчуємо запал елегантності та вишуканості, цього свята».

Учасники змагань, також підготували для глядачів виступ  «КЮР» -  пара «спортсмен-кінь» будуть виконувати танок під музику легко та гармонійно. КЮР – це поєднання мистецтва  та спорту, це вистава, де ефектні рухи та елегантність вбрання коней та наїзників, заворожують погляд і не залишають нікого байдужим.

 В цей день додатково будуть організовані виступи творчих колективів, дитячі майданчики, відкриті місця виїзної торгівлі, смачні страви, прохолодні напої, морозиво для дітей, а саме головне гарний настрій та позитивні емоції.

 

ДРУГИЙ ДЕНЬ –ДЕНЬ СВЯТА ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ.

Другий день , буде не менш насиченим, ніж початок змагань. Перша частина  дня, розрахована на закриття турніру та нагородження переможців.  В другій половині святкування, можна буде насолодитися концертною програмою,   за участю артистів: Володимира Дороша та гурту «Гармонія», гурту  ТІК, Петра Чоргного, братів Борисенко. Ведучими  свята будуть резиденти Comedy Club-Україна.

По завершенню заходу, гостей та мешканців міста очікує яскравий феєрверк.

Тож давайте разом відчуємо справжній запал свята, яке для Вас приготувала ТМ «Гармонія» під патронатом  Володимира Дороша.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.