ЯРМАРКА ВИРОБНИКІВ

Sep 13, 2016 12:24:55 PM
Ярмарка виробників Полтавської області
27 червня ТМ «Гармонія» приймала участь в «Ярмарці виробників Полтавської області», що відбувся за сприяння торгівельно-промислової групи «Fozzy Group» у супермаркеті «Сільпо», пр. Миру 30А. 
Під час проведення Ярмарки, всі відвідувачі супермаркету мали змогу не тільки здійснити повсякденні покупки, а також прийняти участь в дегустації молочних продуктів ТМ «Гармонія». Для своїх улюблених споживачів ТМ «Гармонія» привезла на дегустацію широкий асортимент молочних продуктів, зокрема молоко, кефір, ряжанка, сметана, та звісно найулюбленіший продукт Полтавчан сир «Мгарський».
Організатори Ярмарку, торгівельна мережа «Сільпо» облаштували для відвідувачів та гостей ярмарку фото зону, в якій кожен потрапляв в незабутню атмосферу національних традицій та за бажанням міг сфотографуватися.
Національна музика, смачні вареники та пампушки, смак справжнього молока та сиру - це Полтавщина! Додай Гармонію в життя!
Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.