Як обрати сир кисломолочний

Jun 10, 2019 9:00:00 AM

ЩОБ ОБРАТИ ЯКІСНИЙ КИСЛОМОЛОЧНИЙ СИР ПОТРІБНО:
- ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА СКЛАД, ЯКИЙ ЗАЗНАЧЕЄ ВИРОБНИК НА ПАКУВАННІ.
- ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ  У ТОЧКІ ПРОДАЖУ – ЦЕ ВАЖЛИВИЙ ПОКАЗНИК ЗБЕРЕЖЕННЯ ЯКОСТІ
- ГЕРМЕТИЧНІСТЬ  УПАКОВКИ - ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОСТІ  ПРОДУКТУ!  Матеріал нової упаковки СИРУ ТМ ГАРМОНІЯ - високо бар’єрна плівка, яка забезпечує повну герметичність завдяки технології «проварки краю» пакету та  надійний захист від проникнення запахів, газів, вологи і агресивного зовнього середовища!
Переваги Сиру «Мгарського»

Сир «Мгарський» ТМ «Гармонія» – це один з кисломолочних продуктів преміум-класу, який виходить з виробничої лінії Лубенського молочного заводу. 
Традиції якості, натуральності й смаку – ось що покладено за стандарти у виготовленні цієї лінійки сирів. Ніжне розсипчасте зерно, виразний смак, який Ви ніколи не сплутаєте з будь-яким іншим зерненим сиром – ось ті переваги, на які в першу чергу варто звернути увагу. 
Але це не єдине, чому варто спинити вибір саме на Сирі «Мгарському» від ТМ «Гармонія». Відомо, що зернений сир, яким є сир «Мгарський» — різновид сиру пониженої жирності. Його типова жирність — 0%, 5%, 9%. Й це надзвичайно важливо для використання у раціоні людини, особливо дітей,  вагітних жінок, а також людей, які витрачають упродовж дня багато енергії. До того ж, він може вживатись не лише як самостійна страва, а й для приготування різноманітних салатів та десертів.
Звернімо увагу ще на одну перевагу Сиру «Мгарського» ТМ «Гармонія». Зазвичай, при виборі будь-яких сирів інших виробників, виникає проблема в тому, що через щільне пакування неможливо побачити сам продукт, Вам невідомий його вигляд. Через це існує вірогідність придбання не того, що Ви хотіли. На  противагу цьому, Сир «Мгарський» має максимально прозоре пакування. Тож Ви не тільки прочитаєте про склад Сиру «Мгарського» на упаковці, а й на власні очі зможете пересвідчитися у якості сирного зерна, його кольорі, консистенції, загальному вигляді.  
Й, напевне, найбільш вагомою перевагою є те, що Сир «Мгарський» ТМ «Гармонія» виготовляється виключно з натурального молока. 
Споживате найкраще!
Із серця полтавщини гармонію в  кожен дім!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.