Для діабетиків - Стевіялакт

Jun 28, 2019 9:00:00 AM

В асортименті молочних продуктів ТМ «Гармонія» є кисломолочний напій зі стевією – Стевіялакт. 
Це функціональний кисломолочний продукт нового покоління. СТЕВІЯЛАКТ 2,5% жиру  виготовляється методом сквашування пастеризованого коров’ячого молока за допомогою спеціальної заквасочної культури. У готовий продукт додається СТЕВІЯ – натуральний замінник цукру рослинного походження. Дозволений для вживання хворим на цукровий діабет, або тим, хто контролює рівень цукру в раціоні.  Складові цього напою, - оригінальна закваска з ацидофільної паличкою, яка пригнічує гнильні процеси в шлунково-кишковому тракті, а також природний підсолоджувач з екстракту стевії, - роблять цей продукт унікальним за своїм гармонізуючим, позитивним впливом  на здоров'я людини. 
Стевія в світі:
Сьогодні найбільшим споживачем стевії в світі є Японія, де стевію вирощують в оранжереях з 1954 року. Японський уряд запровадив програму порятунку нації після ядерного бомбардування Хіросіми і Нагасакі. Сьогодні стевія - це національна цінність Японії.
У Китаї з листя стевії роблять чаї, рекомендують "для поліпшення апетиту та травлення, для схуднення, для омолодження і просто як солодкий низькокалорійний чай". У 1997 році на їх основі Пентагон (США) змінив весь раціон харчування армії. З 1986 року стевія вирощується на Україні, зокрема, в Криму. Всесвітній симпозіум з проблем цукрового діабету і довголіття, який проходив в Китаї в 1990 році, підтвердив: Стевія - одна з найбільш цінних рослин, які сприяють підвищенню рівня біоенергетичних можливостей людини, що дозволяє вести активний спосіб життя до глибокої старості, за що вона була відзначена золотим  призом.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.