Для діабетиків - Стевіялакт

Jun 28, 2019 9:00:00 AM

В асортименті молочних продуктів ТМ «Гармонія» є кисломолочний напій зі стевією – Стевіялакт. 
Це функціональний кисломолочний продукт нового покоління. СТЕВІЯЛАКТ 2,5% жиру  виготовляється методом сквашування пастеризованого коров’ячого молока за допомогою спеціальної заквасочної культури. У готовий продукт додається СТЕВІЯ – натуральний замінник цукру рослинного походження. Дозволений для вживання хворим на цукровий діабет, або тим, хто контролює рівень цукру в раціоні.  Складові цього напою, - оригінальна закваска з ацидофільної паличкою, яка пригнічує гнильні процеси в шлунково-кишковому тракті, а також природний підсолоджувач з екстракту стевії, - роблять цей продукт унікальним за своїм гармонізуючим, позитивним впливом  на здоров'я людини. 
Стевія в світі:
Сьогодні найбільшим споживачем стевії в світі є Японія, де стевію вирощують в оранжереях з 1954 року. Японський уряд запровадив програму порятунку нації після ядерного бомбардування Хіросіми і Нагасакі. Сьогодні стевія - це національна цінність Японії.
У Китаї з листя стевії роблять чаї, рекомендують "для поліпшення апетиту та травлення, для схуднення, для омолодження і просто як солодкий низькокалорійний чай". У 1997 році на їх основі Пентагон (США) змінив весь раціон харчування армії. З 1986 року стевія вирощується на Україні, зокрема, в Криму. Всесвітній симпозіум з проблем цукрового діабету і довголіття, який проходив в Китаї в 1990 році, підтвердив: Стевія - одна з найбільш цінних рослин, які сприяють підвищенню рівня біоенергетичних можливостей людини, що дозволяє вести активний спосіб життя до глибокої старості, за що вона була відзначена золотим  призом.