«Фаворит» завершив сезон у Суперлізі на п’ятому місці!

May 24, 2019 4:19:06 PM

Полтавську область в XXVIII Чемпіонаті України з волейболу сезону 2018-2019рр представляв Лубенський волейбольний клуб «Фаворит» та завершив сезон у Суперлізі на п’ятому місці!

Вчора, 23 Травня в актовому залі підприємства «Лубенський молочний завод» відбулася прес-конференція з нагоди завершення XXVIII Чемпіонату України з волейболу 2018-2019 за ініціативи президента ПОГО «Федерація волейболу» Володимира Дороша та членів виконкому: Козлова Юрія Олексійовича, Офата Анатолія Івановича, Сосніна Сергія Івановича.

Прес-конференцію розпочав Президент федерації волейболу Полтавської області – Володимир Дорош, який відзначив достойне повернення СК«Фаворит» до волейбольної Суперліги і високе п’яте місце у турнірній таблиці ліги найсильніших.

Хоча «Фаворит» не серед трійки призерів у цьому сезоні, але це єдина команда, яка представляє Полтавщину в вищому дивізіоні волейбольного світу!

– Той експеримент, який ми розпочали п’ять років тому, сформувавши команду із молодих спорцменів, дав фантастичний результат – цього року ми посіли 5-е місце в чемпіонаті України серед команд Суперліги, – зазначив президент ГО «Федерація волейболу» Володимир Дорош.

Очільник Федерації волейболу також звернув увагу, що існування у Лубнах волейбольної команди «Фаворит» сприяє не лише розвитку спорту, а й інвестиційній привабливості самого міста. Тому що завдяки участі клубу у Суперлізі місто Лубни Полтавської області на слуху в усієї України.

Тренер команди «Фаворит» Сергій Соснін, який змінив Миколу Благодарного за два місяці до закінчення сезону, у цілому задоволений результатом своєї роботи у команді і з оптимізмом дивиться у наступний сезон.

- На сьогоднішній день – це наш максимальний результат, але гравці у «Фавориті» талановиті, з великим потенціалом, головне – направити їх у правильне русло. Мета на наступний сезон – вихід у четвірку найкращих і боротьба за медалі! - говорить Сергій Соснін.

Зауважимо, що більшість гравців клубу – вихованці заслуженого тренера України Анатолія Офата. Йому належить чимала роль у підготовці спорцменів. Анатолій Іванович, який працює в школі олімпійського резерву вже 48 років і виховав цілу плеяду найкращих волейболістів світу, говорить:

- Звання присвоюють за відмінних випускників. Наша школа олімпійського резерву роками випускала чемпіонів світу, Європи. Серед них – уже два заслужені тренери України, п’ять майстрів спорту, – каже Анатолій Іванович.

- І коли Володимир Дорош вирішив створити місцевий волейбольний клуб, один із випусків школи, 97-го року, став ядром першого складу команди «Фаворит». А сама команда Фаворит за 14 років стала платформою для молодих спортсменів та виховала близько 70 майстрів спорту! - додає Анатолій Іванович.

Нав’язати боротьбу за призові місця найсильнішим волейбольним командам України можна лише за наявності конкурентного складу клубу.

І перед новим сезоном СК «Фаворит» очікуватиме підсилення кількох позицій із школи олімпійського резерву. При цьому Володимир Дорош зауважив, що усі волейболісти, які у цьому році у непростій боротьбі принесли клубу п’яте місце у «Суперлізі» - обов’язково залишаться у команді.

Підготовку до майбутнього сезону 2019-2020 СК «Фаворит» уже розпочав із амбітними планами: не тільки зберегти свою позицію у Суперлізі, а й здобути медалі Чемпіонату.

Після зміни тренера та підсилення у міжсезоння «Фаворит» ставить перед собою найвищі задачі у чемпіонаті України!

«Волейбол – це найкрасивіший вид спорту, який люблять мільйони українців. Цього року ми разом з командою «Громадського телебачення» Кременчука, та за підтримки каналів Центральний, Ptv та UA:Полтава організували найкращі в Україні прямі трансляції домашніх ігор СК «Фаворит» на телебаченні та он-лайн, які за весь сезон переглянули більше 2 000 000 глядачів», - повідомив Володимир Миколайович, також подякувавши усім медіа-партнерам, що висвітлювали домашні ігри СК «Фаворит» XXVIII Чемпіонату України з волейболу 2018-2019 у Суперлізі на сторінках своїх видань.

За словами президента ГО «Федерація волейболу», завдяки трансляціям на обласному телебаченні та в соцмережах домашні ігри «Фаворита» понад два з половиною мільйона користувачів.

«Волейболу в Україні – бути! Потрібно тільки спільними зусиллями влади, спорту та бізнесу будувати його через школи, професійні клуби та популяризацію здорового способу життя!» - сказав насамкінець Володимир Дорош.

P.S: ТМ «Гармонія» - це не просто виробник молочної продукції на якій виросло не одне покоління, це спосіб життя, тернистий шлях у формуванні гармонії навколо себе. Доброчинні ініціативи ТМ «Гармонія» починає з себе - СК «Фаворит» - найпотужніший меценатський проект Гармонії, тривалістю в 14 років.

Володимир Дорош – президент ПОГО «Федерації волейболу» та власник Лубенського молочного заводу, ТМ «Гармонія», зазначив, що свій внесок у справу збереження здоров’я нації та популяризації волейболу може зробити кожен представник бізнесу, якому небайдужі Лубни, активна молодь, спорт та діти!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.