Найкращі інвестиції - це інвестиції у власне здоровя! Біфілайфа ТМ Гармонія!

Jul 2, 2019 11:44:14 PM

«Біфілайф» – це  функціональний харчовий кисломолочний продукт від ТМ «Гармонія» із унікальною закваскою, що містить п’ять видів біфідобактерій. Чудово відновлює мікрофлору кишечника та зміцнює імунітет.  Біфілайф від ТМ «Гармонія» сертифікований як функціональний продукт раціонального харчування. 

Сприяє нормалізації стану шлунково-кишкового тракту, відновлює порушену мікрофлору кишечника.  Вживати дорослим 200-400 мл. на добу, дітям з 3-х років 200 мл. на добу.
Містить повний видовий набір біфідобактерій, який притаманний здоровому організму людини. Рекомендуємо вживати Біфілайф для профілактики дисбактеріозу. Має приємний м’який смак. Зберігає всі якості при додаванні цукру, варення  чи ягід.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.